RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


niki# -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (16.3.2006 17:43:31)

Sori Barbs, vidim,da obstajajo tudi ene, ki se jim tudi iskalnika ne da vklopit, da bi še kje drugje kakšno informacijo prebrale kaj šele da bi poznale Pušenjakov forum (da ne bo pomote tudi meni je super)!




Alisa -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (16.3.2006 19:12:23)

Pozdrav,
Kapesanta, tkole jaz sem bila danes na morfologiji in sem bila notri dobre 40 min., pregleda vse organe, hrbetenico,..., še enkrat preverijo težo otroka in tako ugotovijo koliko je star. Meni so prestavili 14 dni prej, ker je tolk velik.
Plačala pa sem 2,000 sit za Cd, da mi je posnela gor slikice (24) in jaz sem zadovoljna.




Wahoo RR -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (17.3.2006 12:58:06)

Jaz pravim vsaka zase ve, kaj ja in kaj ne...

Zanima me pa samo sledeče....V prvi nosečnosti je bil 3D ultrazvok samo v Slovenj Gradcu....tam sva bila.
Zdej pa vidim da je že na dostih mestih....ali mi lahko tista, ki je bila - napiše kje v Dravljah oziroma pri komu se da opravit 3D ultrazvok. Kako zgleda tukaj, cena, na kaj posname slikice...itd

Hvala za info....




Alisa -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (20.3.2006 22:41:21)

Wahoo jaz sem bila v Dravljah in sicer Ulica Bratov Babnik 7, zraven Spara, delala pa mi ga je as.mag.Jasmina Antonič Babnik. Noter sem bila pribl. 40 min in sem z Babnikovo zlo zadovoljna ona mi je namreč tudi opravljala pregled NS in se je zlo zavzela tudi za mojega[sm=love.gif], ter ga skoz spraševala če vidi in če ga še kaj posebaj zanima. Moram reč da se res zlo posveti nosečnicam in njihovim možem. Na cd pa je posnela 24 slikic ter eno v 3D kjer se zlo lepo vidi otroček, je res kot bi gledal sliko že rojenega otročka. Jaz sem plačala samo 2.000 sit za cd. ne vem pa ali je to cena za vse ali samo za nosečnice katere hodijo tam na preglede. Jaz mam namreč tam ginekologinjo.




kapesanta -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (21.3.2006 8:26:13)

Jaz grem danes na Ptuj - držte pesti da bo vse ok.




magnolija -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (21.3.2006 17:27:48)

In kako je bilo?




kapesanta -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (22.3.2006 12:29:16)

Definitivno priporočam vsem, ki bi se rade prepričale, da je vse OK.
Najprej mi je naredil morfologijo na 2D (kjer so se vsi organi videli veliko bolje kot na UZ pri mojem G), nato pa še pregled s 3D in še enkrat pogledal vse organe, kako je zaprta hrbtenica (ker so nepravilnosti tudi v tej starosti vidne), kako dela srček, potem pa se je še malo pozabaval z obrazkom. Nekaj slikc lahko vidite v mojem albumu.




kapesanta -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (22.3.2006 12:38:54)

Aja - vsi organi BP, hrbtenica lepo zaprta.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Rok ostaja nekje od 05.07. do 10.07.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Lega še vedno z ritko v moji medenici.  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




maybebaby -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (22.3.2006 21:08:52)

Ti kapesantica ti... Kako ste zrihtali?
Je eden ali sta morda dva?
Je delal prevale ali poziral?
Kaj pa holivudski nasmešek? Povej, povej....




maybebaby -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (22.3.2006 21:11:43)

Jooj..., ne najdem tvojga albumčka...
help!




magnolija -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (23.3.2006 17:23:39)

Kaki luškani obrazek ma tvoj dojenček, bom se šla tud jaz naročit, sploh ne vem kaj še čakam:-)




maybebaby -> RE: 3D ultrazvok z morfologijo - povzetek (23.3.2006 18:34:55)

[sm=ribica.gif]Čuda tehnike.... so 3D fotkice.
Res je malček imeniten, še posebej tam ko se drži za nos in zelo verjetno izenačuje pritisk- že pravi tauherček!
Bravo mami in oči!:)





Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]