RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


kati* -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 14:22:37)

bruhala le enkrat samkrat, s slabostjo tud nobeih težav .... sem imela pa zato druge [sm=muca.gif]




viv_ -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 14:28:54)

Nikoli slabo. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




jasnica -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 14:35:57)

Meni je bilo slabo samo 2.mesec 14 dni, mislim da je bila kriva tudi vročina, tako da sem tud z morja domov pobegnila. Bruhala sem samo dvakrat, potem pa sem se do konca počutla tko dobr, kot da nisem noseča, ampak samo zavaljena.




nejcko -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 14:45:47)

Niti v prvi niti v drugi nosečnosti mi ni bilo nikoli slabo in tudi bruhala nisem nikoli.




Anonimen -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 16:02:06)

kaj pa jedle ste vse? Jaz sem od danes naprej v 6. tednu in jem vse, mislim, normalno imam apetit (zaenkrat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image])




Alisa -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 16:39:33)

Meni ni bilo glih tko slabo kot imajo nekatere probleme s slabostjo. Mogoče me je zjutraj ko sm se zbudila malo lakota grabla in rahla slabost, drugač pa nič kaj posebnega, pa sem zdaj že v 20. tednu.
Upaj da bo do konca tko da ti ne bo slabo





lelaval -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 17:24:29)

Jaz sem 'preživela' 3 nosečnosti in med nobeno mi ni bilo slabo. So pa me dojke ful bolele.
Tako, da ni nujno, da boš imela slabosti, ni pa izključeno.




klaja -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (9.3.2006 19:19:22)

Tudi jaz ne vem kaj so to "jutranje slabosti". Je mi sicer bilo enkrat slabo, vendar sem jedla nekaj takega, nisem pa bruhala. Me pa je zelo tiščalo v želodcu, vendar je bilo to od lakote, saj sem bila neprestano lačna. Ko sem se najedla pa je bilo vse OK.




Erdbeere -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (10.3.2006 8:27:41)

V prvi nosečnosti nikoli slabo, nikoli bruhala, zdaj v drugo pa mi je bilo na začetku 7-10t slabo zjutraj, dokler nisem česarkoli pojedla potem pa skoz ok, oz. ko sem začutila lakoto je bilo spet malo slabo, samo sem nekaj malega spet pojedla pa je bilo ok




A_A -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (10.3.2006 9:45:23)

Jaz sem sicer šele v začetku 9. tedna, tako da še ne vem kaj me še vse čaka. Zaenkrat bruhala še nisem, imam pa od začetka 7. tedna dalje zelo neprijeten občutek v želodcu. Sedaj sem poštudirala, da če malo kruhka zobam, da želodček ni prazen, da je boljše. Tko grižljaj ali dva vsako uro. Je pa mogoče to nevarno,da se precej zrediš. Jaz sem suhica in se z linijo ne obremenjujem.




BONHEUR -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (10.3.2006 19:54:09)

Čisto možno, da ti ne bo nič slabo. Meni je v prvi nosečnosti sicer bilo od prbl. 6. tedna pa potem en mesec, zdaj v drugi nosečnosti pa 11 tednov sploh nisem vedela, da sem noseča, se pravi, da mi ni bilo slabo. Malo bolj sem bila utrujena kot sicer, vendar sem to pripisovala ukvarjanju z 11 mesečno hčerko. 




Bety -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (11.3.2006 8:41:14)

Če nimaš slabosti, si srečnica....mene vedno spremlja in šele zdaj sem prebrala da si lahko pomagam s Rupurutom....IN POMAGAAAAAAAAAAAA!!!! Nobelovo nagrado tistemu, ki ga je izzumil...




mateja78 -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (11.3.2006 12:50:19)

Hojla!

Tudi jaz nisem imela slabosti , pa tudi tistega slavnega občutka da sem noseča  ne. Res je da smo nos. načrtovali in sem jo še pred izostankom menzesa ugotovila s testom.
Srečna bodi če ne bo slabosti saj ni lepšega od nosečnosti v kateri res uživaš. Jaz je kmalu ne bom več saj je danes moj PDP in upam da bom kmalu v rokah držala svojo štručko.

LP Mateja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




Nataša R. -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (11.3.2006 19:04:08)

Tudi jaz nisem imela nobene slabosti ne v prvi nosečnosti in tudi sedaj v drugi ne pa sem že 20t in 3d. Tako da sploh nevem kako zgleda če ti je med nosečnostjo slabo.




sašaš -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (11.3.2006 19:15:27)

Meni tudi ni bilo nikoli slabo (zaenkrat)! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Lu -> RE: koliko vas je bilo brez slabosti.... (11.3.2006 19:19:29)

Tudi meni ni bilo slabo v prvi nosečnosti. Zdaj v drugi mi je mogoče bilo samo par dni, ampak nisem bruhala. Sem pa zdaj v 11 tednu brez slabosti.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]