trziske kapljice-prosim!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


karla 04 -> trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 8:30:27)

Pozdravljene!

Zanima me, ce je na forumu kaksna punca, ki bi mi lahko po posti poslala Trziske kapljice proti krcem za dojencke.

Hvala za odgovore ze vnaprej.

Lahko mi pise na mail: laura@carrotz.com

LP, K




jankobananko -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 10:48:27)

za kapljice proti krčem-vetrovne kapljice iz sevniške lekarne lahko pokličeš direktno lekarno v Sevnico, pa ti jih pošljejo po pošti. njihov tel. 07 816 31 70. mi smo jih imeli in so pomagale!
lp




XXYY -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 15:20:48)

Živjo!

Lahko pokličeš v Tržiško lekarno, na telefonsko številko: 04/592-46-00 in rečeš naj ti pošljejo po pošti domov. Res pa je da je s poštino vred 2150 sit (toliko smo mi prejšnji teden dali). V prosti prodaji oz. da greš k njim iskat so pa 1200 sit (tako nekako).




karla 04 -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 18:47:36)

A so te kapljice kaj drugacne od Koroskih vetrovnih ali so enake?
Ker Koroske imam in sem nekje prebrala, da so te drugacne. Ali je res?

LP, K




tincci -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 18:51:29)

To so od Lekarne Deteljica se mi zdi in nam so fuuuul pomagale [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Šoni -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 20:40:40)

Še moje mnenje.. Mi smo imeli tržiške kapljice, gre namreč za kapljice narejene iz janeža, pa ne morem rečt, da so nam kaj dosti pomagale, mogoče malo. Potem smo pa kupili kapljice narejene v naši lekarni (smo iz Grosuplja) in rečem lahko, da so bile popolnoma enake. Krčke smo pa še vedno imeli, dokler jih nismo enostavno prerasli. Povprašaj v vaši lekarni, pa boš videla, če so janeževe kapljice, so popolnoma enake, saj imajo lekarne določeno farmakopejo, se pravi recepturo, katero morajo upoštevati, ne morejo kar nekaj na svojo roko delat.

Lp




sun123 -> RE: trziske kapljice-prosim!!! (2.3.2006 20:48:43)

Tudi nam tržiške kapljice niso nič pomagale. Sem jih sama probala in se mi zdijo kot pocukrana voda.




Stran: [1]