Poljske pamperske podn od podna! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikica76 -> Poljske pamperske podn od podna! (24.2.2006 22:37:04)

S morm mal spihat: sem kupla en paket pampersk iz Mercatorja, drugače že ves čas uporabljam une iz Muellerja, vendar nismo imeli časa iti v LJ, pa sem rekla za prvo silo bodo. Torej kakšen je rezultat: danes polulani 3-je bodyji, vključno s tem, da zaspat ni mogel, ker je bil zdejle polulan. Pol pa pogledam mal sestavo plenice in vidim da ful šparajo z gelom, na hrbtni strani ga pol manjka, pa od spredaj tudi. S tem da ko se pokaka dobesedno leži v dreku, kar pri Active fit ni bilo mogoče, ker je plenica posrkala ves tekoči del drekca in so ostali le koščki na površini.

Sem čist brez besed. A smo res tolk ničvredni da nam takle prodajajo?

Jutr gremo v Muellerja po Active fit.






MusiMarusi -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (24.2.2006 22:45:33)

Se strinjam, sem prav slabe volje, ko zagledam reklamo za pamperske..sam nakladajo...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




kimi -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 0:20:14)

A niso v Millerju full drage? Je razlika in to velika. Samo mi smo sedaj v poljskih pamperskah že zelo dolgo. Šele sedaj sem mu kupila lets go iz millerja in te mu tudi nameravam tam kupovati, ker so tudi veliko cenejše kot v mercatorju. No nam na srečo ne gre lulanje nikamor vn, kakec pa tudi ostane tam kjer je samo ne sme biti predolgo v plenice se mu čisto ritka vžge.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Aleksandrin -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 0:24:26)

Jaz sem prešaltala na Huggies in jih ne zamenjam.




KODA -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 0:46:10)

Nam dobesedno vse podturijo.Samo poglejte kje delajo Nutello (750 in 400g)?
Na Poljskem!!!
Čisto drugačen okus je kot italijanska.




rija -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 9:34:39)

sprijaznite se: za zahod smo še vedno vzhod[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] 




tinatona -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 11:54:11)

Jaz pa nikoli nisem imela problemov s pamperskami - tudi s Poljskimi ne...

LP Tina




dory -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 12:18:18)

poljske so ze na otip plastik fantastik zato ze zato takih ne morem dat tamalmu na rito...kupujem se vedno v mullerju in rajs dam mal vec denarja...vsaj vem kaj za to ceno dobim...




Pikica76 -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 16:50:03)

Meni se cene ne zdijo bistveno pretirane, za informacijo:

Mueller:
Active fit št. 3 2.600 (42 kom)
Active fit št. 4 2.6000 (35 kom)

Mercator:
Active baby št. 4 2.899 (54 kom)




bena -> RE: Poljske pamperske podn od podna! (25.2.2006 21:26:38)

Tudi mi prisegamo na Pamperske Aktive fit iz Mullerja. Sicer pa tam kupujemo še Pamperske Baby dry, vsake po en paket. Ponoči in podnevi pred spanjem, pa tudi, ko kam gremo in mu dlje časa ne menjamo plenice, obvezno uporabimo Aktive fit, drugače pa kar Baby dry. Čeprav te sicer niso tako kvalitetne kot Aktive fit, so kljub temu še vedno precej boljše od Aktive baby poljskih Pampersk. Stanejo 2600 SIT, pakirane pa so po 54 kom. Drugače pa pri plenicah ne gledam ceno, ampak na kvaliteto, saj je za mojega otroka dobro le najboljše. Če že dajem denar za toliko nepotrebnih stvari, pol pa bi pri otroku šparala!




Stran: [1]