ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Ula3 -> ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (16.2.2006 10:44:40)

Drage mamice!

Konec aprila praznuje naš sinek prvi rojstni dan in midva razmišljava kako bi ga organizirala da bi bil nepozaben za nas in zanj-seveda,ko bo toliko velik, da bo vse lahko gledal na kaseti in slikah! Jaz sem razmišljala, da bi kupila helij in pot do vhoda okrasila z baloni, pa nimam pojma kako in kaj! Imamo tudi problem s povabljenci, ker imaVA RAZLIČNO DRUŽBO, KI SE MED SEBOJ NE POZNA-PRIJATELJI, SOSEDI, SODELAVCI, STARSI... to bi bilo okoli dvajset ljud! Nikoli nisva delala nic na veliko, a prvi rojstni dan si želiva, da bi bil čudovit! Kaj pa hrana? Imamo na izbiro peko na žaru ali pa ruski bife z različnimi solatkami, namazi, narezki.... Kaj pa torta, kakše torte ste imeli za ta dan?
Svetujte mi in ne me kregat, da delam sceno iz tega dne, a nama rasnično veliko pomeni, ker sva se Zelo trudila za tega otroka in je to najina velika želja!
Hvala




bskrle -> RE: ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (16.2.2006 11:00:08)

To bo potem zabava, ki bo bolj po meri odraslih in me otrok.
Kot imam sama izkušnje, otrok prvega rojstnega dneva ne doživlja tako čustveno in intenzivno kot mamice (Imam 2 otroka).  Tudi od daril je naše bolj zanimal darilni papir kot darila.

Mi naredimo bolj v družinskem krogu, z malo daril in veliko pozornosti, crkljanja, petja, igranja.
Zabava za ostale pa lahko je ali ni ...




darjatimci -> RE: ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (16.2.2006 11:17:51)

Se strinjam s predhodnico,če že planirata zabavo mora biti po meri otroka in primerna za njegovo starost.Bodo še priložnosti,ko boste imeli zabave na katerih bo otrok tudi sam sodeloval.




tascha -> RE: ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (16.2.2006 11:32:19)

Odvisno je tudi od tega, koliko in kako stare otroke imajo prijatelji, znanci... ker vajin[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] še ne bo tako ful registriral zabavo, če pa bo veliko otrok, morate zabavo priredit za njih, da se ne bodo dolgočasili med starimi.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
Meni osebno se zdi kakšen narezek, namazi, solatke boljša izbira, ker vse pripraviš vnaprej in se potem posvetiš gostom in zabavi.
Pri torti pa glejte (zaenkrat še [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ne bo izbiral oblike) do bo okusna in ne neka plastična tvorba, ki samo zgleda.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mina1 -> RE: ideje za organizacijo prvega rojstnega dne! (18.2.2006 21:01:13)

Mi smo glih danes praznovali prvi rojstni dan za našega drugega sinčka in to v ožjem družinskem krogu, kjer je najlepše[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Se pravi mami, ati, bratec, babici, dedka, prababici, pradedek in to je to.

Isto smo naredili pri prvem sinčku. Bilo je luštno in tako.

Pri enem letu otrok ne doživlja r.d-ja tako zanosno kot kasneje, ko res lahko povabi svoje vrtnike iz vrtca, bloka recimo.

No, vsak po svoje in tako[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Kakorkoli se že boste odločili, vam želim lepo praznovanje. 




Stran: [1]