|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MRZLE ROKICE
15.2.2006 15:20:56   
XXYY
Živjo vsem!

Ali ima morda še katera probleme, ko ima vaš/a user posted image mrzle rokice?

Naša jih ima full mrzle rokice, a nogice ima pa tople. Oblečena je zelo, vsaj mislim, da je to dovolj. Ima eno mako majčko in bodi z dolgimi rokavi čez. Potem pa ima ali pajac ali pa žabice oblečene. Obute ima pa nogavičke in še copatke. Ali mislite da je to premalo oblečeno? Ali bi ji morala dati gor še kakšne hlače in puloverček. Ne vem. Mene kar zmrzi, ko vidim oz. potipam, kako ima mrzle rokice.
V stanovanju je temperatura okrog 20C.

Kaj predlagate ve? Kaj lahko še naredim? Ali jo naj še malo bolj oblečem, ali naj malo bolj ogrejem prostor v stanovanju?
Prosim za pomoč in hvala vam za odovore.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MRZLE ROKICE
15.2.2006 16:06:21   
tincci
Mi imamo ponavadi 22 stopinj, pa je kul. Danes sem ponoči zanalašč dala na 20, ker priporočajo bolj hladno spalnico, pa je imela čisto ledene rokice. Oblečena je pa po moje čist dovolj!!

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MRZLE ROKICE
15.2.2006 16:37:23   
mujcek
naš ima tudi mrzle rokice, posebej ko veliko maha z njimi. Pa mislim, da ga ne zebe!!!!!!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MRZLE ROKICE
15.2.2006 17:42:58   
tehnofil
Prvo je pomembna starost.
Drugo, toploto lahko preveriš za vratom. Če je tam hladno je kriza, če je tam toplo je v redu. Mi imamo v bloku vsaj 24 stopinj tako da rokice nima mrzlih (razen zunaj).

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MRZLE ROKICE
15.2.2006 19:00:01   
lelaval
Za nogice je najbolj pomembno, da so tople. Rokice pa pozimi zunaj naj ne bi bile tako mrzle, če pa imate notri 20 ali več stopinj, pa ima mrzle rokice, ni hudo, ker mu ne bodo zmrznile. Potipaj vrat - če ima toplega, ga ne zebe.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MRZLE ROKICE
15.2.2006 19:54:22   
doroteja23
Mogoče pa bi blo dobro da bi jih malo masirala, da bo boljša prekrvvavitev. Moja je tud mela pa sem jo masirala in je pomagalo.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 22:12:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu doroteja23)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MRZLE ROKICE
16.2.2006 8:58:10   
Tiamo
Lih prejšni teden sem letela k pediatru zaradi driske. Prvo jo je potipal za rokice in potem za nogice in rekel: aha, roke in noge ima mrzle, to je uredu! Potem mi je rekel, da temp. preverim za vratom.  Tako, da menim, da je vse uredu, edino, če nima ledene rokice. Lp Tia74

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MRZLE ROKICE
17.2.2006 11:42:47   
dskubin
@nalin,  naš je tudi imel mrzle rokice ponoči, pa smo to rešili
s flis vrečo, ki ima rokavčke. Zdej ima tudi ponoči tople rokice,
čeprav jih skoz ven tišči.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!