|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stolček Peg Perego
14.2.2006 18:41:58   
Anonimen
prima papa ali rocker bi kupila. A ga proda katera?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stolček Peg Perego
14.2.2006 22:09:39   
sa
tu imajo akcijo


http://www.mami.si/akcija.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stolček Peg Perego
14.2.2006 22:16:33   
nelči
Poskusi preko bolha.com Sama se kupila Prima pappa za 17.500 in sem res zadovoljna z njim, ker je res lepo ohranjen!

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 0:05:20   
rayy
MI smo 14 dni nazaj kupili v Kiki v Celovcu Prima Papa za 109 eur. Je pa starejši model s koleščki brez gume in res po parketu ne grejo. Mi imamo pvc in se da fajn vozit. Hoteli smo Rockerja, a smo bili razočarani nad njegovim guganjem.

(odgovor članu nelči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 9:43:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sa

tu imajo akcijo


http://www.mami.si/akcija.html


sem brala, da ti ki so v akciji niso dobri, da se koleščki ne vrtijo prav in da delajo rise parketu user posted image

(odgovor članu sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 10:48:19   
pika**
Smo se tudi odločali  da bi kupili Peg Peregota, pa smo raje  BBY-  Beige in to zato, ker ima BBY snemljivo bombažno   in podloženo prevleko , ki jo enostavno snamem in operem , ko je zapacana. PP pa je ves v PVC. Predstavljaj si sebe, da moraš sedet v tistem PVC in po možnosti še da zaspiš na takem stolu. Je pa  BBY stloček narejen na isti sistem kot PP, ima snemljvo veliko mizo, nekaj višin, naslon gre v 3 položaje, koleščki se vozijo tudi po itisonu, imajo bremze - pa še cenejši je.

Mi smo izredno zadovoljniuser posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 18:14:10   
Anonimen
pika a imaš kalšno slikico ali link od tega tvojega?

(odgovor članu pika**)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 18:55:31   
pika**
Tukaj je Urska :

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=146653
če so še kje cenejši, pa žal ne vem

pa še šanska spletna stran BBy
http://www.bbyspain.com/mostrafitxa.asp?Id=8&Textes=textes3&Grup=Dulce-Hogar&NumGrup=3&NomFamilia=Tronas-y-hamacas&IdArticle=171&Menu=3

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 19:42:55   
rey
Še en nasvet: Mi smo se odločili za Peg peregota tudi zato, ker ima anatomski stebriček med nogicama, da otrok ne more zdrsnit ven, še preden ga utegneeš pripasat. Stebriček je fiksiran na stolčku in ne na pladnju, kot pri nekaterih drugih stolčkih.

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 20:34:35   
pravljica
pa se da tisti stebriček odstranit user posted image  meni se zdi to totalno nepraktično za potem, ko je otroček večji in sam pleza gor in dol, v primeru, da je fiksen seveda...mi imamo PP model brez stebrička in ga nič ne pogrešam

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu rey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 21:08:18   
pika**
Rey, tudi BBY ima ta stebriček in je fiksiran na stolčku. Malega niti najmanj ne moti. Ga pa zabava 5 točkovni pas, tko da sem naramnice nehala uporabljat.  Če se da odstranit stebriček, pa nisem niti probavala.

Za kasneje , ko bo plezalec, pa itak imamo TRIP-TRAP še od starejšga bratca. Tega stola pa ne dam od hiše za noben denar ( mislim TT ). user posted image

< Sporočilo je popravil pika** -- 15.2.2006 21:09:55 >


_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 22:18:03   
sa
Urska,mi imamo ta model ko je zdaj v akciji.Res se kolesa ne sucejo najboljs ampak pri nam ga niti ne vozimo tok sem pa tjauser posted image Glede pvc podloge mi je super ker ko se zamaze lahko kar z mokro krpo obrisem,vsake tok cajta pa ga v banji stusiram.Pa se to mali bo kamalu star 2 leti in se nikoli ni zgodilo da bi mi zaspal v stolcku ker pac uporablajm stolcek tist cas ko ga hranim..in takrat ne spiuser posted image user posted image Aja pa se glede tistega stebricka,nas mali pleza sam gor in dol pa ga cisto nic ne moti.

Drugace je pa vsekakor fajn pogledat tudi za druge proizvajalce ker po mojem ni ne vem kake razlike v stolckih,cene so pa ZELO razlicne

lp

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stolček Peg Perego
15.2.2006 22:50:42   
rey
Stebirček se da odstranit. Sicer ne tako na klik, kot vse ostalo pri tem stolčku, treba je odviti en vijak. Kolesa se dajo kupiti originalna od novega modela Prima papa, taka z gumo, pred nekaj časa je bila na forumu debata o tem. Kupiš pač kolesca za ta novi model. Mislim, da so punce rekle da stane eno kolo okoli 600 sit, paše pa na oba stola.

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stolček Peg Perego
16.2.2006 21:34:33   
Anonimen
hvala vsem.

Proda ga pa nobenauser posted image

(odgovor članu rey)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stolček Peg Perego
17.2.2006 12:15:25   
Maxica
Joj, moj spomin mi nekaj pravi, da ga je prodajala Teja, pa nemara tudi Splišni. Joj, ampak to imam čisto tam nekje zadaj v spominu, morda se motim.user posted image Pa ju vprašaj privat vseeno, no.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?