|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord Trimax
9.2.2006 23:02:33   
frutka_
Ima katera ta sedež za avto in kako se obnese. Zanimata me predsem montaža v avto in nagib naslona ter varnost. Nekaj sem iskala po inetrnetu pa nisem našla kakšnih pametnih testov.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord Trimax
9.2.2006 23:08:27   
urška
meni je super; monirala v avto ga sicer še nisem, ampak moj pravi da je enostavno.
nagne se ne kaj preveč, malo pa.
najbolj mi je všeč, da ga mali ne more odpeti. prejšnjega je namreč lahko.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord Trimax
9.2.2006 23:38:19   
frutka_
urška hvala za hiter odgovor. Kje pa ste ga  kupili? Jaz sem jih gledala v Pikapolonici in v Sončku.
Mali je že bil v njem?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord Trimax
10.2.2006 4:33:29   
Anonimen
Mi ga uporabljamo že kakih 9 mesecev.Ima malo naklona ja,pa zaenkrat se še ni odpela(ji pomoje ne bo ratalo).Če se obnese?Ne vem pismo.....sedež ko sedežuser posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concord Trimax
10.2.2006 7:22:39   
Anonimen
mi mamo trimaksa - 9- 36 kg in je zakon. zamalo vozim v njej že od nenga 6. mesca, je pa bolj velika punca. od začetka smo mel dodatno not šeeno blazinico k je mal zožala zic pa smo jo kej hit vn vzel. nagnit se da pa čist fino. res super je. kupil smo ga pa v sončku prek spleta ker je bil cenej!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Concord Trimax
10.2.2006 8:21:02   
Meggi




Ja tudi mi ga imamo od 2002 še danes za tavečo prončepeso. Mi smo ga kupili tudi v Pikapolonici poslali so nam ga po pošti za ceno 1500 poštnine. Mislim da so ga imeli v šparu za 30000. Morda bomo mogli še kupit enga za tamajčkeno, ker je ta res od 9kg do 36. Kar pomeni od enga leta in naša 4 letnica je še zdaj not, počas ga bomo razmontirali v jahača.

        Ker se veliko vozi vsak dan ven  in not se je prevleka že res zdrajsala. Sem pa č naredila novo sedežno prevleko in je. Imamo pa full lepga tisti sunshine model oranžen črtast. Meni so modri tako pusti.

         Mislim da ti ne bo žal. Pa dost je širok, ker ko ima otrok bundo ga vseeno moraš sklačit na sedež- gre komot!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?