kakšen voziček??? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


inara -> kakšen voziček??? (6.2.2006 11:47:34)

Imamo voziček Chicco 6 WD TECH in nam zelo ustreza.Tamala bo imela 8 mesecev.Ker grem pogosto na obisk k staršem z vlakom bi rada kupila še en voziček, ker je ta res preveč ogromen.Brala sem malo o Zappu in mi je tudi všeč . Kaj ve mislite? Je vreden svojega denarja ali imate kak drug predlog za rezerven voziček?Ali katera prodaja Zappa?




skuštrana -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 11:51:20)

Jaz ti priporočam Zappa..Za vlak in nasploh za vsa javna prevozna sredstva je super. Majhen, lahek...Pa še zloži se na minimum in imaš zraven takšno torbo za čez rame kamor ga spraviš...
Glede cene ja pa tako, da je mogoče malo zasoljena. Poglej, če katera prodaja rabljenega, žzadnjič sem ga na bolhi zasledila za 19 000 sit. Samo po moje je to full težko najt, moraš imet kar srečo..
Pa-pa




*maja -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 11:59:03)

Zapp je res super voziček za take pohode kot ga potrebuješ ti. Ima pa žal eno veliko pomanjkljivost: to da se ga ne da poležat. Mi imamo zappa in je nasplošno zelo v redu voziček (če odmisliš tisto eno pomanjkljivost). jJe lahek, okreten in res zavzame zelo malo prostora, ko je zložen. Skratka, če te ne moti da se ga ne da poležat, potem ga kupi, ti ne bo žal.




ajatutaja -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 13:06:13)

Vsekakor Zapp!




lin -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 14:09:53)

Zapp!




rayy -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 19:53:57)

kako je pri zappu s koleščki, a se obrabijo in a se da kupit nove?




skuštrana -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 19:57:15)

Pri zappu so kolesa neuničljiva..Bog ne daj ta ti z njimi kdo zapelje na nogo..Boli ko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]..Ne, resno so full, full kvalitetna. Moj nečak je imel tricikel, kjer so bila kolesa iz takšnega materiala in so še danes( po 4 otrocih) kot nova..




frutka_ -> RE: kakšen voziček??? (6.2.2006 21:46:17)

Ej, jaz imam ZAPPA-a in sem ga vlekla že marsikje s seboj. Najboljša izbira kvalitetnega vozička pa še torbo imaš poleg kamor zložiš voziček in lahek je za nosit!




Stran: [1]