|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
4.2.2006 23:57:23   
tinaaa
V Nemčiji sem preko interneta  nabavila voziček Quinny freestyle 3 xl in šele čez 3 tedne v trgovini pogruntala, da to ni confort varianta z vrtljivim sprednjim kolesom, ampak model 2004.... Bravo jst. Sem zdaj zelo besna... Ali ima kdo pozna ta voziček, pa kakšne izkušnje imate z njim?
Ta z vrtljivim kolesom se vsaj v trgovini na gladki podlagi zdi super in 300x bolj vodljiv, kot ta, ki ga imam jaz... ne vem, pa kateri je boljši na terenu???
Pa še eno vprašanje, ker se sedež ne poleže popolnoma, moram zdaj kupiti še košaro dreami. Koliko časa se dejansko uporablja ta košara???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
5.2.2006 0:17:43   
polona2
Res da ni praktično, da moraš sedaj kupovati še Dreamy-ja,
pa da bo voziček težje vodljiv,
meni je vseeno Quinny Freestyle 3 xl veliko lepši od Comforta in še veliko širši je. Če sem te kaj potolažila??? Koliko si pa dala zanj? Upam, da se ti je vsaj splačalo,
ker Speedy-ja npr.pri nas dobiš za približno 60.000 sit.

(odgovor članu tinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
5.2.2006 8:20:23   
tinaaa
hja, bil je 70.000, poštnina je bila okoli 10.000 od tega... a ni speedy bolj marela?  Se mi je za začetek ta zdel bistveno boljši...  pa res je lepši kot confort, pa širši. Pa sploh preveč kompliciram... če pogledam slike od prvega otroka un voziček na 4 velika kolesa zgleda kot iz 19. stoletja....

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
5.2.2006 11:28:30   
lin
Mi smo imeli Quinnyja freestyle 3xl(ne comforta)in sem bla z njim ful zadovoljna je pa res da smo ga kupili ko je bila Lin stara 3 mes. tako da košare nismo potrebovali.Je imel delno vrtljivo sprednjo kolo ,kar mi je čisto zadostovalo.
Nevem jaz sem se odločila zanj ker mi je bil lepši kot comfort,glede funkcionalnosti pa nevem je najbrž comfort bolj funkcionalen.
P.S. če si naročila freestyle 3 xl boš obvezno potrebovala košaro dreamy ker se naklon nespusti v vodoravni položaj in ni primeren od rojstav dalje temveč od enega 3 mes dalje.
LP

(odgovor članu tinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
5.2.2006 22:11:46   
rayy
Mi smo imeli comforta, vrtljivo kolo je zakon. Če nimaš vrtljivega je enako, kot če imaš 4 kolesa. Ne prideš nikamor. Jaz sem ga uporabljala od rojstva. Podložila sem dekco in navrh dala lateksov 3cm vložek in je ležal na ravnem. Če bi rodila pozimi, bi kupila Dreami košaro, ker je vreča za čisto malega dojenčka tako- tako. Če boš kupovala novega, kupi Speedija, je širši in lažji, ležišče je enako. Če se pa odločiš za Freestyla, kupi rabljenega, punce jih prodajajo po 30.000 sem videla, jaz sem svojega tudi že prodala, je pa škoda kupit novega, mi smo ga imeli 6 mesecev, ker lahko kasneje uporabljaš marelo, ki je za transport veliko bolj primerna kot Freestyle ali Speedy.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
7.2.2006 20:19:56   
andrejaz
Mi imamo same pozitivne izkušnje s tem vozičkom. Nabavili smo ga, še predno je obstajal model comfort, pa tudi če bi obstajal comfort, se ne bi odločili zanj, ker mi ni všeč.

Ta model vozička, ki si ga kupila, ima gibljivo (ne vrtljivo ampak gibljivo) prednjo kolo, ki pa se lahko fiksira. Dej preveri, če slučajno ni fiksirano. Voziček je vseeno kar dobro vodljiv s tem gibljivim kolesom, sigurno pa veliko manj kot comfort, ki ima vrtljivo kolo.

Rabiš pa košaro pri tem vozičku - mi smo jo uporabljali 6 mesecev. Voziček pa še zmeraj uporabljamo skoraj vsak dan, pa ima naš že skoraj 1,5 leta.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu tinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
8.2.2006 13:50:13   
Pajaca
jaz mam ta voziček in ga ne bi zamenjala za comfort..... je ful lepo vozljiv in ga brez panike obvladaš z eno roko.....

košare pa... mi je nimamo imam lepinco maxi cosi in tako prevažam mulca.... in je super. potem se dokupi ena podloga in smo mel pri 4m tavelko že v športnem delu.... in ja kolo se spredaj nagima in tko komot zavijaš

edimi -    ne da se pripet rolke za drugega otroka.... bi mi ful prav prišlo

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
8.2.2006 20:24:53   
andrejaz
Pajaca - ne vem če sem te prav razumela - ti praviš, da se na ta voziček ne da naštimati rolke za večjega otroka. A si sigurna? A si probala različne modele?
Mi bomo čez nekaj mesece rabili rolko, pa sem bila do sedaj prepričana, da bom šla v prvo trgovino in jo kupila.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
9.2.2006 23:19:01   
Pajaca
ha ha ha to sem bila tud jaz prepričana, pa je odpadlo.

Uglavnem rolka se pritrdi pri strani, tam ima vozek fedre. Spodaj je pa ne moreš pritrditi ker ima zavoro. Pol je pa še en problem.... dokler imaš otroka v lupini se bi tavečji že nekako držal za lupino, oz bi se lahko peljal, če pa daš otroka v športni del in to ležat.... ni šans da bi lahko peljal še enega otroka na rolki (običajno pride otrok med držalo in športni del, tu je možno le če otrok sedi)

Tko da razmišljaj o čem drugem, oz pojdi po rolko z vozičkom. Men so v BC rekli da so že probavali, pa da ni možno.

Mi smo kupili še eno marelo in če gremo kam pol tavelko not prevažamo, sama pa v teh dveh mesecih še nisem šla na sprehod z obema....

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
11.2.2006 21:41:11   
andrejaz
Ja Pajaca tole je bil pa trd pristanek na realna tla. Bomo morali potem kaj drugega pogruntati.


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
23.2.2006 20:49:28   
mojkap
Zdravo!

Imam en problemček. Tudi jaz sem kupila ta tip vozička, samo rabljenega. Zraven pa nisem dobila adapterjev, ker jih je ženska s košaro Dreami prodala naprej. A mi lahko zaupaš e-naslov trgovine v Nemčiji, kjer si ga ti kupila - mogoče bi pa pri njih dobila adapter. Oziroma, če tole bere še katera druga, ki ima takšen voziček, potem bi ga lahko kar od nje kupila.

Hvala vsem za pomoč.

lp
Mojca

(odgovor članu tinaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
23.2.2006 20:54:15   
andrejaz
A si adaptarje že poskusila kupiti v Baby Centru, ki je uvoznik in serviser za Quinny v SLO?

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
23.2.2006 21:01:35   
mojkap
Ja sem jih poklicala in so mi rekli, da ne verjamejo, da se bo to še dalo dobiti, ker je to starejši tip vozička (l.2003). Njihov serviser pa je 2 tedna na dopustu in nihče drug ne ve odgovora kot samo on. Ne morem verjeti, da so tako neflexibilni.

lp

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny freestyle 3 XL (ne confort!)
24.2.2006 14:13:22   
andrejaz
Kot je meni znano naj bi bili adapterji pri starem in novem modelu vozička enaki. Mogoče počakaj, da pride serviser Baby centra iz dopusta ali pa mogoče pokliči g. Janija na spletno trgovino Sonček. Tudi v Sončku imajo namreč Quinny vozičke. Nekje jih bodo že imeli, ali pa jih bodo naročili.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu mojkap)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?