|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 12:46:55   
TORTICA
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/4064/Pas_za_ucenje_hoje_Bibi/-/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 12:54:49   
muha1
Tudi jaz sem že to zasledila imn mi je groznoo, spominja me na psa! Drugače pa se mi zdi praktična zadeva, samo ne vem, kolko je to varno. Me pa res zanima ali ima katera izkušnje stemuser posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 12:55:14   
Anonimen
ne k se mi ne zdi smiselna..kako pa s tem naučiš nekoga hodit? otrok se tabl sam nauči ko hodi ob pohištvu

(odgovor članu TORTICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 12:56:06   
Ines.
Jest sem imela od Chicco-ta, pa ga nisem uporabljala. Učinek je isti, kot če tetra plenico zložiš diagonalno in jo spelješ pod obema pazduhama in na hrbtu primeš za oba konca.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 13:00:55   
Anonimen
Po moje to ni ravno za učenje hoje, to je res brez veze, bolj za varnost ali pa mogoče če te križ boli od nekajmesečnega premikanja v skrčenem položaju (hoja za rokice).
Sem pa videla, da je ta pas tudi v paketu za novorojenčke.

(odgovor članu Ines.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 13:15:05   
Sibil_
Nam je pa prišel ful prav.Imam ga pa od Prenatal.
Ko se je začel mali spuščat in še ni bil siguren si ga lahko ulovil preden je padel in se kje poškodoval.user posted image
Jaz bi ga priporočila.
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 13:32:43   
April
mi smo nekaj podobnega dobili v paketu. Uporablja se pa takrat, ko otrok že zna hoditi, a je še dosti nesiguren. Ko izgubi ravnotežje ga s tem zadržiš, da ne pade.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 13:42:30   
pravljica
ne vem no...pol pa otrok slučajno enkrat pade in pristane na urgenci user posted image  saj pa je finta tudi v tem, da otrok tu pa tam pač pade user posted image  men je to spet ista finta kot hojca...ampak mami je pa lahko brez skrbi, ja user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 13:56:38   
Divja vijolica
Jaz sem to dobila v paketu. Enkrat sem mu hotela to "namontirati", pa se je tako drl, da je blo joj. Ni šans, da bi on to nosil. Samo, da sem se mu hotela približati s tem špagami, se je drl ko user posted image .
Pri nas je bilo čisto neuporabno. Ne bi pa to nikoli kupila.user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 14:52:55   
Adelina
Pa saj to menda ni za učenje hoje, ampak za varnost na sprehodu, da ti malček ne steče na sredo cestišča. Vsaj tako sem jaz nekje brala in mislim, da so nam tudi v šoli za starše to povedali. Vem, da obstajajo varnostni pasovi, sam ne vem čist, če je to to.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 15:30:41   
Moica
A mogoče kera ve, če se da tale pas (lahko tudi od druge firme) še kje drugje kupit, ker se mi zdi 690 SIT za poštnino kar veliko glede na ceno izdelka?

Jaz sem jih do zdaj ogromno videla v tujini, ki to uporabljajo in sploh nisem vedela, da se ga da dobit tudi pri nas ...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 17:49:41   
lelaval
sem že videla to zadevo. Mene tudi spominja na povodec za psa.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 18:12:15   
Moica
Moj sinko pa pri skoraj 19 mesecih še ne hodi ... pri učenju hoje mu pomagamo tako, da ga držimo pod pazduho ... je že kar težek, tako da sem po celem dnevu že pošteno utrujena (ampak to nima veze) ... problem je v tem, da je lumpek ugotovil, da se mu ni treba kaj preveč naprezat in se vsakokrat, ko ga primem, kar obesi name, čeprav zmore veliko več user posted image  mislim, da mu tale pasek ne bo dajal toliko potuhe in da čez par mesecev le shodimo user posted image  bom naslednji teden vprašala nevrofizioterapevtko, kaj meni. Če bo za, ga bom definitivno kupila!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
3.2.2006 18:36:35   
tinkatonka
Ko sem vidla ta pripomoček na sončkovi strani vam moram povedat, kaj sem jaz vidla v Mehiki. Dve leti nazaj sem se sprehajala po fantastičnem živalskem vrtu v Ciudad de Mexicu in ne boste verjele, ampak tam so imeli starše svoje otroke od npr.2 pa tja do 6 let na štrikcih. Pa ne zato, da bi jih učili hoditi, ampak zato, da se v tisti milijonski množici niso zgubili. To je pa res izgledalo kot da so kužki na povodcih. Pa še na štantih so jih prodajali v različnih barvah od roza za punčke do takih z vojaškimi vzroci za fantke. Mislim GROZA!!!!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Moica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
9.2.2006 11:51:23   
asso
Ja, moja bi rabla kaj takega, da jo ne lovim okoli, ker nima sekunde mira. Ampak tudi s tem nebi imela, ker se bi drla ko...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
15.2.2006 19:10:43   
pika**
Jaz sem ga kupla  za rezervo že pred mesci v Mullerju . Pri  prvem  sem ga zelo pogrešala.  Še ko sva bila z mojim user posted image  ledik, sva vidla  v Trogirju eno nemško familijo, ki je imela malega na tem podvecu. Drugač bi jima pobegnu, pa še na tistih kamnih bi si glavo razbil, tko je bil živ . Takrat sva si rekla - TO OBVEZNO ENGA DNE. Ko pa je prišel čas, pa tega podveca pri nas ni bilo za dobit ( leta 95 sigurn neuser posted image ).

Zdaj ga pa mam in čakam , da  bosta oba godna za preizkus ( Gašperuser posted image in podvecuser posted image )

Cena je pa bla cca 1000 SIT .

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
15.2.2006 19:29:36   
Anonimen
Ja, v Mullerju ga imajo, takega s pravo ketnico. V Baby centru pa imajo malo bolj "človeškega". user posted image
Je pa stvarca s strani razvojnih pediatrov in fizioterapevtov zelo odsvetovana, saj spodbuja napake hoje. Če namreč otrok naredi neko gesto narobe, pade in se s časom popravi, če ga pa ti navzgor potegneš pa utrjuješ napačen motorični vzorec. Tako so nam povedali.

(odgovor članu pika**)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
17.2.2006 9:14:52   
Moica
Jaz sem tudi vprašala nevrofizioterapevtko in je rekla ne, ne, ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
17.2.2006 10:44:43   
KBM
Jaz tega ne bom uporabljala niti hojce ker to je samo potuha!
Jaz pravim tako hojco imajo tisti ki nimajo časa da bi se ukvarjali non-stop
z otročičkom in pač ga dajo sedeti v hojico-NAPAKA!!!
Otroka moraš samo spodbujati da shodi in da se samo malo odriva kadar se mu zahoče!!
Moje mnenje je tako odvisno od vsakega posameznika!!!
Glede povodca pa tudi ne ker me spominja na povodca za psa.Jaz jo bom učila brez vseh pripomočkov!!!"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
5.3.2006 10:56:45   
Putka
Jaz sem ta pas kupila v Mothercare. Najprej (ko se je ucila hodit), sem ga uporabljala da sem mal hrbet prisparala. Ti ni treba bit ves cas sklonjen. Kasneje pa je bil uporaben za privezat otroka, npr. v vozicku, na stolu ko smo sli recimo na dopust, pa ne nosis triptrap sabo.. Stane par jurjev, vecnamenska stvarca.
user posted image

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A KATERA IMA TO ZADEVO?
5.3.2006 11:00:19   
Putka
Aja, se tole sem pozabila. Ze leta nazaj sem v Londonu vidla gospo z otrokom na vrvici. Se mi je grozno zdelo, saj ga ima kot psa... No, moja Vesna se mi je ze velikokrat zmuznila in usla, npr v trgovini. Je zelo hitra in je uzivala ko je nagajala. Tako sem pas uporabila tudi zaradi njene varnosti.
Ce se je kateri ze zgodila, da je otrok izginil, pa ga potem panicno isces - z vrvico sem bila bolj ziher.
user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?