|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vedno prej zaspana
3.2.2006 10:18:18   
simona2
No pozabila sem vprašati š nekaj. Naša user posted image  je zvečer  vedno prej zaspana in je že ob sedmih tako tečna za znoret in je treba iti spat. Tako smo sedaj pri 5-ih mesecih prišli od 10.30  (tako je bilo prvi mesec) na 19.00 uro, ko je treba iti spat. Ali je to običajno, še posebej na to, da ponavadi 2x zaspi tudi čez dan? 

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.2.2006 10:33:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vedno prej zaspana
3.2.2006 10:34:45   
Anonimen
Mi že od 3m prakticiramo spanje najkasneje ob 19h user posted image
Jaz mislim, da otroček more it prej spat. Da se spočije (pa če čez dan spi 3 ure ali pa samo 1), pa še ti imaš pol cel večer čas, da mal zadihaš pa z možem pogledaš kakšen film user posted image

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vedno prej zaspana
3.2.2006 10:35:32   
Anonimen
to je normalno. zdej bo počas začela en ritem vzpostavljat, sicer ga bo še menjala, ampak vseen. sicer se men zdi bolj ok da gre otrok spat ob 7h k pa ob 10h. maš saj še kej od večera, pa še otrok se spočije, saj spi lohk normaln 12 ur čez noč

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vedno prej zaspana
3.2.2006 10:44:03   
Mala Vita
Moja Vita je stara 4 mesece in hodi spat nekje od 19:00 - 19:30. Men se zdi to okuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vedno prej zaspana
3.2.2006 11:08:32   
muha1
Mi smostari 6.5 mes. pa hodimo spat do 20.00 ure in spimo celo noč do 8.00ure.
Če ste z urnikom zadovoljni in spi celo noč je to super! Takrat imaš čas, da se posvetiš sama sebi.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vedno prej zaspana
3.2.2006 11:47:52   
pikica123
Če prespi noč je vse v redu, pač rabi več spanja.

Pri nas je blo tako, da je takoj po rojstvu user posted image  hodila spat ob 22-22.30, ponoči se je enkrat zbudila in pol zgodaj zjutrej.
Pri enem mesecu je user posted image prespala noč, pa tudi zjutraj seje čedalje kasneje zbujala.
Zdej, ko je stara 8,5 mesecev gremo  spat okrog 8.30,pa tudi spi do 7-8h. Pa sem tud opazila,da je že zvečer prej zaspana,še posebej kadar se kopamo, tako da bo treba še prej v postljo.

Veliko sreče!


(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vedno prej zaspana
5.2.2006 18:51:58   
Grascakinja
Pri nas smo začeli hodit spat ob 19-19:30 že pri 1m. Ne vidim, kaj naj bi bilo s tem narobe. V porodnišnici so sicer rekli, naj jo dam spat ob 22h, ma halo? Kako naj potem še sploh kaj naredim? Tako pa jo zmanjka ob 19:30, jaz poštimam stanovanje, RRjam, moža pedenam, se spočijem in vse. Če ne bi bilo teh večernih uric, bi se mi že zmešalo.

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!