Slincki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Seven* -> Slincki (31.1.2006 8:48:19)

Ema se grozljivo slini,  tako na dan porabim 5 slinckov ali vec.. 3x jo moram preoblect, ker je cist mokra...

Kje se dobijo dobri in kvalitetni slincki, po moznosti plastificirani, ceprav nam jih susilec skuri.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Kaksne ideje?  Nasveti?




Anonimen -> RE: Slincki (31.1.2006 8:51:06)

Pri nas smo jih tudi veliko uporabljali. Navadni- bombažni so bili samo za deset minut in že so bili vsi mokri.
Plastificirane sem jaz kupila v BC, nekaj pa  v Pikapolonici.




April -> RE: Slincki (31.1.2006 8:52:17)

kupi kakšne tri super dobre plastificirane slinčke. Takšne na ježke, ki se lahko hitro zaprejo. Potem jih pa sproti kar na roke opereš in flik na radiator. Pa je že suh čez eno uro.




CIPRESA -> RE: Slincki (31.1.2006 8:57:38)

Pri nas pa je slina še kar ampak bruhamo pa nn stop in nam tisti bombažni nič ne pomagajo oz. so samo do prvega bruhanja. Sedaj imamo tiste ki imajo spodaj kokr en polivinil da nepride čez pa malo večje da se še kaj ujame gor. Dobijo se pa v tosami(sem jih dobila od svakinje in mi je rekla da jih je tam kupila). Drugač pa tido pri nas se slekujemo in oblekujemo na 3 ure skoraj...groza.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.1.2006 10:22:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: Slincki (31.1.2006 10:27:16)

Ja, tudi mi smo imeli tiste slinčke, ki imajo na eni strani polivinil. Uni, ki premočijo, res niso primerni za obdobje slinjenja, takoj vse premoči. Če pa jih sušilec skuri, pa jih prej ven poberi, preden začne sušit.




tins -> RE: Slincki (31.1.2006 12:08:53)

Tud mi konstantno slinčke peremo...
Mi imamo vse slinčke od firme Katja&Ąlen (poglej mal na spletu, kje jih prodajajo), tud niso tok dragi in so plastificirani.




cicido -> RE: Slincki (31.1.2006 12:24:40)

Se strinjam z April. Jest sem jih enkrat dobila v H&M, pakirani so trije skupaj, stanejo pa 990 sit.




tascha -> RE: Slincki (31.1.2006 12:56:26)

Mi imamo slinčke od Lumpija (sicer ne vem koliko stanejo, ker smo jih dobili), so spodaj plastificirani in jih sušilec ne uniči. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Preverjeno!




Grascakinja -> RE: Slincki (31.1.2006 14:54:38)

Jaz sem kupila en tak plastificiran predpasniček v H&M, ki se zadaj zapre z ježkom in ima luknjo za roki kot majčka brez rokavov. Ful je dober. Sicer ne vem, kako bi se pri slinjenu obnesel; pri hranjenju se odlično.




Janeja -> RE: Slincki (31.1.2006 21:19:29)

Fine slinčke imajo tudi v DM.
Pakirani so skupaj po 7 kosov in stanejo cca 2.000 SIT

Žal pa tudi te sušilc skuri, tako da jih jaz sušim kar na radiatorju.




AishaM -> RE: Slincki (31.1.2006 22:04:59)

Seven, pred tednom dni sem jih v MB videla v H&M. Imajo takšne po tri pakirane, ki so spodaj plastificirani. Imajo pa tudi takšne cele plastične (malce večje). Morda vredno ogleda.




Lejči -> RE: Slincki (31.1.2006 22:16:00)

jz sem imela lumpijeve, ki sem jih dobila, tako da za ceno ne vem, pa so se v sušilcu dobro odrezali. dobro so se obnesli pa tudi disneyevi iz bc. 




pravljica -> RE: Slincki (31.1.2006 23:47:51)

kaj pa tale varjanta...pa samo zgornje dele menjaš, ki so na ježka http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=154881 




Stran: [1]