|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vlažilci zraka!
27.1.2006 10:55:46   
mana7
Pozdravljeni!

Zanima me, kateri vlažilci zraka so najbolj primerni, kje se jih dobi in koliko stanejo?!

Pa, pa..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 11:11:06   
tin@
user posted image živjo:))

jst mam tud doma osvežilec zraka..kupila pa sem ga v lesnini v levcu:))

dala sem pa zanj 5.000 sit...in morem reči da sem zadovoljna z njim...vidim pa tudi kako se prah pol nabere notri..

lp...


(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 11:17:38   
Maxica
Mi smo lani nabavili vlažilec zraka v Big Bangu, je pa stal malo čez 30000 sit. Ima pa 2 filtra in 2 posodi po 1,5 l vode.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.1.2006 11:18:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mana7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 11:25:55   
beti 1
Mi imamo istega kot BAGI, kupili smo ga lani v Big Bangu, cene se ne spomnim več. Kar se tiče samega vlaženja nama je zelo všeč, se pa na vseh elektronskih napravah nabere veliko belega prahu, pa smo zamenjal filter. Nam je CD palyer crknu zarad tega prahu, ker nisva takoj opazila, da se nabere na CD-jih.
BAGI a se tud pr vas tako nabira ta prah?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 12:55:32   
bskrle
Mi imamo airmag. Zelo zadovoljni, enostavno čiščenje.

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 13:15:38   
katjandraž
http://zrak.info/p/trgovina/ionizator_22.html

Mi imamo CF 801. Nisem preveč zadovoljna. Včasih je v sobi vse "zadimljeno", vlažilec pa še kar dela, kakor da še ni dovolj vlažno. Beli prah je pa kastrofa. Nabira se povsod!!!! Celo na plastični posodi v zaprtem predalu v kuhinji se ga vidi, sigurno je tu vsepovsod drugje, samo da se ga na krožnikih, kozarcih ipd. ne vidi. Bom pa zdajle kar na tisto cifro klicala, mogoče je pa senzor zanič. Pa kaj narediti glede prahu, bom vprašala. Zdejle se mi zdi neumno vse omare in stvari v njih od znotraj pucat, po koncu zime bom pa morala.

Če ima katera nasvet, kaj narediti glede belega prahu (razen, da vsaj zunanje površine, ki se najbolj vidijo pucam vsak dan najmanj 1x), naj mi napiše, prosim!

LP!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 19:09:08   
Stajerka
Tudi mi imamo ultrazvočni vlažilec. Zaradi "belega prahu" (vodni kamen) smo ga nehali uporabljati. Ker pa je za naše malčke dobro, da je bolj vlažno v njihovi spalnici, ga vklopljamo ponoči in uporabljamo destilirano vodo, pri kateri se vodni kamen ne izloča.

Poleg tega sem prebrala v knjigi Dojenček : kaj pričakujemo prvo leto (založba Vale-Novak), da ultrazvočni vlažilci poleg vodnih kapljic in vodnega kamna razbijajo tudi "mikrobe", če uporabljamo navadno vodo (namesto destilirane). Ti razbiti mikrobi so potem tako majhni, da zaidejo v pljuča in lahko pri razbolelih otrocih povzročijo še hujšo bolezen dihal.

Upam, da sem dobro povzela. Če ima katera to knjigo, naj me prosim popravi/dopolni. Omenjeni tekst se nahaja v drobnem tisku na dnu strani, kjer so opisani vlažilci.


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vlažilci zraka!
27.1.2006 21:02:28   
Anonimen
js sem ga ravno nabavla..tegale   http://zrak.info/p/Ponudba_Trgovina/ionizator_128.html  ..in se mi zdi ok

(odgovor članu Stajerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vlažilci zraka!
28.1.2006 12:16:26   
SNOBRA
Tudi mi imamo vlažilec, ki je zraven še pralec zraka (odstranjuje iz ozračja prašne delce)  " AIR-O-SWISS AOS1355 COOL MIST AIR WASHER". Smo zelo zadovoljni z njim, ni potrebno menjat nobnega filtra, diske enostavno opereš v pomivlnem stroju ali pa ročno. So pa zelo dragi, vendar kvalitetni.  Lansko leto smo ga mi kupili v Sanolabor za malo več kot 60.000,00 sit.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...




IME
USIKA



MIA (21%)

TAJA (29%)

ŠPELA (9%)

EVA (24%)

LEA (9%)

TEJA (9%)


Število vseh glasov: 214

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!