|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 16:59:56   
jezika
user posted image ŽIVJO. TUKAJ NOVA NOSEČNICA, KI JE V DESETEM TEDNU. MOJ TREBUŠČEK JE ZAČEL RASTI, KAR JE ZELO ČUDNO SAJ JE ŠE ZGODAJ. PRI KATERIH TEDNIH SE NAJ ZAČNEM MAZATI IN KATERA KREMA JE NAJBOLJŠA. HVALA ZA ODGOVOREuser posted image  NOVA SREČKA, KI KOMAJ ČAKA NA NS V PONEDELJEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 17:23:51   
sašaš
Oj!

Jaz se že ves čas mažem z otroškim oljem (po tuširanju). Se ne bom mazala z nobeno posebno kremo proti strijam.

Pa lepo nosečnost! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 17:41:27   
sezam
Čimprej, da bo koža postala vlažna. Pa ti ni treba uporabljati ne vem kako posebnih krem, vzemi eno čist navadno in čimbolj mastno. Pravijo, da pomaga tudi čist navadno olivno olje. Hkrati pa upaj, da nimaš koža podvrženo strijam, ker potlej ti pa nič ne bo pomagalo user posted image .

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 18:01:58   
ona
Po mojem je tudi dobro čimprej začeti,saj nima kaj škodit,pa čimbolj mastno kremo uporabljaj!

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 18:13:42   
suky
Ojuser posted image
Čimprej tem bolj!! Pa ne nasedat reklamam za drage kreme proti strijam, ker je to en velik larifari. Sploh ni važno kakšna krema je, le da je dovolj mastna, še posebno pa je pomembno kako si jo vtreš v kožo. Js se po vsakem tuširanju, se pravi zjutraj in zvečer, namažem z nivea mlekom za telo, ki vsebuje mandeljevo olje in si ga vmasiram v kožo (cca.7minut masaže). Sem v 37.tednu in nisem še nobene strije pridelala. Ne bom pa rekla, da je še ne bom. Vse je možnouser posted image

Lepo nosečnost ti želim pa čim manj strijuser posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 18:14:41   
Anonimen
levo zgoraj imas ISKANJE in noter odtipkaj STRIJE in v trenutku bos dobila 1000 odgovorov na to temo!!!

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 18:16:40   
MATEJA
Pozdravljena srečka user posted image  in čestitke user posted image ! Jaz sem se začela mazati tudi nekje v 10.tednu, ker mi je trebušček že začel rasti, pa zredila sem se malo in koža je bila suuuhhhhaa. Kupila sem si pa kremo proti strijam (od Chicco - velika embalaža (200 ml) - stane cca 3.000 SIT), predvsem za prsa, ker sem mislila, da mi jih bo razneslo user posted image . No sedaj so se hormončki malo pomirili in dajem bolj poudarek vsak dan večjemu trebuhu. Kot so pa omenile punce pred mano, ne zapravljaj veliko denarja za kreme proti strijam, ker so drage kot žafran, pa še njihova učinkovitost user posted image  user posted image ??? Ne vem no, pomojem (če imaš vsaj malo elastično kožo) ti zadostuje že mleko za suho kožo ali olje, če pa si podvržena strijam, pa ti sam bog ne pomaga, zato škoda denarja!!! Lepo nosečnost ti želim.

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 18:16:45   
Irena88
Začni čimprej. Sama se začela takoj, ko sem začutila, da se mi je začel pojavljati trebuček. Uporbljala sem chicco-vo kremo mamma donna in kljub 15kg plusa, ki sem jih uspela pridobiti je moj trebuh brez ene strijeuser posted image . Priporočam tudi, da se mažeš še kakšen mesec po porodu, saj se bo tako kža hitreje vrnila v začetno stanje.user posted image

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 20:35:48   
Anonimen
takoj, pa s čimer koli, samo, da bo koža non stop vlažna

(odgovor članu Irena88)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 21:30:37   
Eolina
Js sem se od nekje 9. tedna dalje mazala.
Začela sem z baby oljem, ki je sicer trenutno, po mazanju, pomagalo, ampak čez nekaj ur je bila koža tako suha, da je kar snežilo z nje (sploh po trebuhu). Potem sem pa še alergijo dobla - mislim da na nivea baby olje. user posted image
Od takrat se mažem s sanosan kremo proti strijam (dobiš jo v šparu, stane ok. 500sit) in je koža res ful elastična in prožna, o kakem "sneženju" ni ne duha ne sluha več. user posted image   Sem zelo zadovoljna s to kremico.
Zdaj sem v 19. tednu, zaenkrat še ni strij, jih pa imamo v genih, tako da redno mažem vse občutljive dele in upam, da ne bom vsa črtasta...
Je pa res - ne zapravljaj bogastva na teh kremah, malo probaj kakšno, da vidiš, kaj ti odgovarja in se (ali pa naj te dragi user posted image ) pridno maži.

Lepo nosečnost ti želim. user posted image

lp
E.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 21:44:59   
tinkatonka
Priporočam ti, da se začneš kar mazati s čim bolj mastno kremo ali oljem, kot so ti že napisale predhodnice. Je pa veliko odvisno od tega kakšno kožo imaš. Če si nagnejna k strijam, potem ti najverjetnej kakšna nosečniška strija ne uide. Pa vseeno se kr maži, ker škoduje prav nič, kvečjemu lahko preprečiš nastanek strij.

Jaz sem se mazala vsak dan po tuširanju in na žalost je rezultat razpokan trebuh pod popkom. Se skor vsak dan user posted image user posted image zaradi tega, ko se vidim v ogledalu, ampak kaj čem. Pač sem nagnejna k strijam, sem jih že v puberteti dobila, ko sem se na hitro zredila pa ko so se mi kr naenkrat prsa povečala. Sicer se sprašujem kaj bi bilo šele, če se zdaj v nosečnosti sploh mazala nebi. Tko da se kljub popolnoma razpokanemu trebuhu še vedno vsak dan mažem in se bom tudi po porodu.

Upam da ne boš pridelala nobene nosečniške strije!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Eolina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 21:56:10   
lelaval
Čimprej

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
26.1.2006 23:30:15   
KODA
Jaz sem se mazala od drugega meseca dalje,s kremo Sanosan.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
27.1.2006 0:01:39   
KMALU
jaz sem se mazala kot najvecji manijak pa so se mi na joskah pojavile strije... user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
27.1.2006 9:08:46   
livia
Izkušnje nosečk so različne. Ene se mažejo takoj in to od glave do pete, pa imajo kljub temu ogromno strij, ene se ne mažejo nič, pa nimajo nobene.
Tudi v materinski šoli ti poveje, da je to najbolj odvisno od strukture kože ter kako na hitro pridobivaš na teži in da se kaj dosti ne da narediti.
Jaz sem se skozi nosečnost mazala z navadno kremo za po tuširanju Garnier, ki sem jo uporabljala že pred nosečnostjo, nekje v 20. tednu sem pa začela še v mandljevim oljem, ki ga dobiš v lekarni. Mažem samo trebuh, stegna in dojke. Sicer boš pa sama na koži čutila kdaj ti jo bo začelo raztezat.
Jaz tudi nisem verjela, vendar sem sedaj v 29. tednu, pa že nekaj tednov čutim, da se mi vse napenja, kot da bi tamala od znotraj si delala prostor in širila trebuh.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
27.1.2006 9:21:27   
Reja
Moja mama mi je svetovala, naj začnem takoj.

Mažem se z različnimi kremami, najbolj mi je všeč ognjičeva mast, ki je res mastna.

Sicer pa imam s strijami izkušnje. Že od zgodnje pubertete jih imam na joškicah (ki jih je že v običajnem stanju komaj za B), pa na riti. Ne vem, od kod, ker imam obsega in kil vedno približno enako.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
27.1.2006 15:38:42   
Badeja
Začni se mazati čim prej in z mastno kremo. Čeprav so strije odvisne od elastičnosti kože. Jaz sem se full mazala, pa sem jih vseeno malo dobila. user posted image

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
27.1.2006 17:11:45   
klaja
Za boj proti strijam lahko uporabljaš tudi olivno olje, ki ga kupiš v lekarni. Meni ga je svetovala farmacevtka in sicer se moraš namazati takoj po tuširanju, ko še imaš kapljice vode na telesu, saj takrat koža bolj vpija.

Lepo nosečnost ti želim!

(odgovor članu Badeja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
30.1.2006 21:50:30   
Anonimen
Jaz sme in tudi sedaj uporabljam Chicco kremo. Super je. Se mi je zdelo da je nekaj strij od prej izginilouser posted image

(odgovor članu jezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KDAJ ZAČEITI Z MAZANJEM PROTI STRIJAM?
2.2.2006 14:33:35   
TADEJA78
Jaz sem začela dobivati rdečo kožo in črte po trebuhu še pred končanim 2. mesecem nosečnosti, čeprav sem nosila še vsa ista oblačila kot pred nosečnostjo. Mazala sem se s Sanosan kremo proti strijam, poskušala sem tudi z mandljevim oljem in z ognjičevo kremo... pa nič.... Jokala sem in bila žalostna, ker sem bila prepričana, da bom imela trebuh cel strijast. Potem sem od prijateljice zvedela za super - ampak drago kremo. Ampak občutek, ko sem se namazalo s to kremo je bil super. Tako hladilen - sproščujoč. Do konca nosečnosti nisem dobila niti ene strije, mazala sem se pa zjutraj in zvečer. Krema se imenuje : COLLISTAR - crema intensiva antismagliature. Kupovala sem jo v Millerju in čez celo nosečnost sem porabila tri. Meni se je obrestovalo, ker sem prepričana, da bi drugače imela strije!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?