|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telebajski...
25.1.2006 13:21:38   
HuAnita
Ne vem, če paše na ta forum, nisem vedela, kam bi pisala...
Ima katera Telebajske na DVDju? ali se jih da vsaj kje kupiti? Kasete WHS mi nič ne koristijo, žal.
Prinčipeska je bojda nora na tistega rumenega Telebajska, ko pa zaglerda smejoče sonce, se ji pa odpeljeuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telebajski...
25.1.2006 13:25:27   
saratanja
žal, pri nas imamo sam VHS....ja so pa malčki čist nori na to - tud naš je čist not padel, čeprav mi ni jasno, zakaj morajo tako popačeno govoritiuser posted image  

sam smo mi šli sedaj že čez obdobje POOHmanije, sedaj pa pristali pri krtkomanijiuser posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telebajski...
25.1.2006 13:26:54   
urška
Našemu je pa ful všeč PO (rdeči), ruzmenemu pa reče JiJi namesto Liliuser posted image

Lahko jih dobič na eMuli, moj jih je pa dobil od moje mami preko Sveta Knjige enkrat pa se mi zdi, da iz BigBanga.,

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telebajski...
25.1.2006 14:07:50   
kepica
Ojla!

Mi jih imamo user posted image in ne moremo brez njih. Gledamo jih na videorekorderju imam jih pa tudi na računalniku, tako da ti jih lahko zapečem na CD. Upam,da mi bo uspelo,ker nam nekaj Nero nagaja,ampak lahko poskusim. Kontaktiraj me na privat.

lp
kepica

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telebajski...
25.1.2006 14:25:49   
soncece24
potegni jih z mule, bo najalažje





_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telebajski...
25.1.2006 15:12:31   
jagoda
Tud jaz sem jih potegnila dol z emule-a. Če hočeš ti jih lahko tud na cd dam.

Tud pri Adamu sonček rula!!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telebajski...
25.1.2006 20:28:56   
HuAnita
Samo cd potem ne morem gledati na predvajalniku DVD , neuser posted image  Torej mi nobena ponudba ne koristi.
cd pa ne moremo gledati.
Hvala vseeno. Bom še kako skušala priti do njih,.

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telebajski...
25.1.2006 23:22:35   
jagoda
seveda sem misla dvduser posted image  - normalno, da boš gledala in ne samo poslušala... "Ojla..tutu...diipsi...hudoooo...težkoooo... "se ti lahk še zrolauser posted image user posted image user posted image

Pošlji mi naslov na privatuser posted image  Edino povej kak dvd imaš. Je razlika, če je neki dvx in tud nekak dvd-r ali pa dvd plus r. Če jaz ne bi bla tak anti za računalnike. user posted image

No, jaz ti lahko posnamem na dvd plus r, ti pa se pozanimaj, če je to vredu...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telebajski...
25.1.2006 23:37:21   
KODA
Jaz sem to vse potegnila dol iz Mule.Našedva sta nora nanje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telebajski...
26.1.2006 7:14:31   
Maxica
Ojla, obrni se na Pupico, morda ti bo lahko kej pomagala. Meni jih je ona zrihtala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telebajski...
30.1.2006 18:53:50   
UOBERC
Ojla ae eni telebajski! Mi smo juh kupili v citypark-u v aparu! sugurno bi jih pa znali imeti v kakani trgovini s cd-ji! moja pupika je
ist nora nanje!user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Telebajski...
21.3.2006 15:30:41   
HuAnita
Jagodi hvala, a poslala si mi dvx format, česar na našem dvd-ju ne moremo gledati...user posted image user posted image user posted image
Skoraj 2m sem potrebovala, pa 5 ljudi fehtala, da mi je skušalo to rpesneti v normalni format dvd, pa ni šlo...
skratka, bila bi res hvaležna, če mi katera presname Telebajske in Nodija na normalen dvd.
za več info. ZS.

Hvala.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?