kaj če rodim prej? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Lorena -> kaj če rodim prej? (25.1.2006 9:41:06)

LP!

Sem v 31. tednu, šolo za starše bova začela obiskovati v mojem 33. tednu (predavanja so 1 teden)
Do sedaj je moje počutje super, samo zanima me, kako je s prisotnostjo partnerja pri porodu, če slučajno rodim prej kot dobi on potrdilo, da je lahko navzoč?

To me res malo skrbi...




urši* -> RE: kaj če rodim prej? (25.1.2006 9:49:47)

a maš kake težave, da te to skrbi?pomoje te to nima kaj skrbet, pa nima smisla, da o tem razmišljaš, če pa že rodiš prej , pa mislim , da v tem primeru pa po moje nebi komplicirali!







bskrle -> RE: kaj če rodim prej? (25.1.2006 11:02:51)

Odvisno od porodnišnice, nekatere ti bodo več računale. Zagotovo pa ti ne bodo odgnale lubega.




andrejaz -> RE: kaj če rodim prej? (25.1.2006 19:35:31)

V porodnišnici Jesenice te sploh ne vprašajo ali ima oče narejeno šolo za starše in je lahko prisoten.




KMALU -> RE: kaj če rodim prej? (25.1.2006 20:16:56)

Ce bo moj v tistem trenutku lahko zraven, bo pac placal.. big deal.., saj ni nek velik denar..




KODA -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 1:17:23)

Soseda je rodila v 33 tednu,pa ga sploh niso povprašali po potrdilu.Šlo je tako na hitro,da so bile druge stvari bolj pomembne.




Anonimen -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 10:57:14)

S kaksnimi neumnostmi se nekatere obremenjujete. A sploh znate s svojo glavo mislit? Vsako neumnost tukaj sprasujete in s tem izrazate svojo neodgovornost in nepripravljenost na materinstvo.




Anonimen -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 11:54:53)

Mož bo pristoen v vsakem primeru,  ko boš rojevala te polovica  stvari, ki se ti zdaj zdijo vprašljive, sploh ne bo zanimalo.
V materinski se ne pozabi naučit, KAKO PRAVILNO DIHAT MED PORODOM. Boš videla, to je tisto, kar je RES POMEMBNO.




Anonimen -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 12:01:42)









IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.
V materinski se ne pozabi naučit, KAKO PRAVILNO DIHAT MED PORODOM. Boš videla, to je tisto, kar je RES POMEMBNO.



To ti sproti pove babica in sploh ni nujno, da se tega naucis v soli..




Anonimen -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 12:22:35)

nič ni narobe če prej povadiš, keneda




Grascakinja -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 20:21:44)

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
S kaksnimi neumnostmi se nekatere obremenjujete. A sploh znate s svojo glavo mislit? Vsako neumnost tukaj sprasujete in s tem izrazate svojo neodgovornost in nepripravljenost na materinstvo.


Prisotnost partnerja pri porodu je zelo pomembna reč in gotovo ni neumno vprašati, ali je lahko pri porodu kljub neopravljeni materinski šoli.
Če nečesa ne veš, vprašaš, kajne?Temu je forum tudi namenjen. 

Po vprašanju soditi o zrelosti in pripravljenosti na materinstvo, čeprav osebe ne poznamo, pa je popolnoma zgrešeno in meji na slab okus.
Je namreč zelo grdo in škodoželjno od nekaterih članov RR, da svoje frustracije pod krinko anonimnosti zlivajo na običajna vprašanja zaskrbljenih bodočih mamic.




tehnofil -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 20:30:10)

Kaj! A res sedaj že spuščajo nosečnice rojevat brez potrdila o predavanjih? Česa vse še ne bo. Se bojo še spomnili, da mora še mož imeti potrdilo ali kaj?



[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
V Lj. imajo tudi dve ali tri urni tečaj v enem dnevu, če se mudi. Možu ni nujno opraviti celotedenski.




KMALU -> RE: kaj če rodim prej? (26.1.2006 22:24:03)









IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Kaj! A res sedaj že spuščajo nosečnice rojevat brez potrdila o predavanjih? Česa vse še ne bo. Se bojo še spomnili, da mora še mož imeti potrdilo ali kaj?






[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]