|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bele pikice
22.1.2006 11:42:16   
NRMM
Pri naši skoraj mesec dni stari babiki sem opazila bele pikice po ustikah. Mogoče katera ve kaj bi to lahko bilo? Sicer imamo jutri prvič posvetovalnico, ampak me vseeno zanima, če se je katera srečala s tem pri svojem user posted image .



_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.1.2006 12:07:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bele pikice
22.1.2006 12:15:28   
Anonimen
Ja to bi naj bil sor, kupi daktarin kremico, nam je ful pomagala!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bele pikice
22.1.2006 12:22:45   
total
Tako kot so punce rekle,to je sor,čimprej ukrepaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bele pikice
22.1.2006 13:18:13   
NRMM
Hvala punce!

Če počakam do jutri je lahko kaj narobe?

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bele pikice
22.1.2006 15:56:55   
Udb
NR, tudi nam so se po približno 1 mesecu naredile take bele pikice po ustnicah + bel jezik1! Sem takoj kupila daktarin in po 3 dneh ni bilo več nič! Tako da - čimprej začneš, prej bo dobro, v nasprotnem primeru se lahko pa sm poslabša! Ampak če imaš jutri zdravnika, kar lepo počakaj - mogoče se pa da recept dobit!?

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Kuhanje
Siana

Pustite svoje otroke, da z vami kuhajo?

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 70

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!