koliko vetrovnih kapljic (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


*sweety* -> koliko vetrovnih kapljic (11.1.2006 19:52:28)

koliko vetrovnih kapljic(koroške lekarne), lahko dam največ na dan, moji 7 tednov stari bebici. A ji jih lahko dam večkrat na dan? Zdej sem ji dajala po 4 kapljice zjutraj pri prvem obroku, pa se mi zdi, da držijo do kakih petih popoldan,potem pa nevem ali jih še lahko dam?




Badeja -> RE: koliko vetrovnih kapljic (11.1.2006 20:12:41)

Navodilo za uporabo, ki piše na škatlici je 3- 4 x dnevno po 10- 20 kapljic s čajem.
Tako, da ji lahko daš večkrat na dan, ne bo nič narobe.




doroteja23 -> RE: koliko vetrovnih kapljic (11.1.2006 20:13:11)

Jaz sem ji davala ko so jo začeli krči, ker hitro pomagajo. Dajala pa sem ji po potrebi. Tudi po več na dan kot je pisalo na flaški. Pa ji do zdaj niso škodle. Stara pa je 3,5 meseca. To pomeni da jih uporabljamo dobre tri mesece.




Petrolinka -> RE: koliko vetrovnih kapljic (12.1.2006 8:43:30)

Bekica, vetrovne kapljice lahko daješ večkrat na dan. Jaz sem jih dajala pred vsakim obrokom, ker le tako imajo pravi učinek. Torej da se pomešajo z hrano. Sem tudi v lekatrni vprašala če so kaj škodljive če z njimi pretiravaš, pa so mi rekli da te pa ne, ker so čisto naravne. Isto so mi rekli v bolnici.




*sweety* -> RE: koliko vetrovnih kapljic (12.1.2006 9:50:38)

Hvala za informacije, res nisem vedela, ker na flaški samo piše od 4-8 in nisem šla sama v lekarno ponje, da bi lahko vprašala kako se dajejo.

lp




medvedek -> RE: koliko vetrovnih kapljic (12.1.2006 14:47:27)

Jaz naši pikici zmešam 10 kapljic kar v vsak obrok mleka in krčev je kar dosti manj kot pa jih je bilo prej. Kajti po žlici z čajem mi jih namreč ni hotela pogoltniti in jih je pridno izpljunila. Mislim pa, da niso škodljive saj so čisto naravne.

LP MAMI




mujcek -> RE: koliko vetrovnih kapljic (12.1.2006 18:46:58)

Kje lahko kupim te kapljice koroških lekarn-v katerem kraju in kakšno je ime kapljic?????????????




Petrolinka -> RE: koliko vetrovnih kapljic (12.1.2006 20:01:45)

Mujcek, na našem koncu v vsaki lekarni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Torej Koroška. Ne vem če jih imajo še kje drugje po Sloveniji, to bi ti pa morale druge punce povedat.

LP, Petra




Stran: [1]