Mencanje oči - kaj bi bilo to? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


simona2 -> Mencanje oči - kaj bi bilo to? (9.1.2006 15:45:25)

Pozdravljene,
moja 4 mesece stara [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] si zadnji čas kar naprej mane oči, kot da je strašno zaspana. Res je, da čez dan ful težko zaspi, še najlažje v vozičku na sprehodu. Vendar si oči mane tudi ko se zbudi, tako da res ne vem kaj bi to bilo. Je tudi bolj tečna in jokava kot ponavadi in okoli ust in po ličkih ima majhne rdečkaste pikice - sem mislila, da je to mogoče od mleka, ki malo poteče.




tehnofil -> RE: Mencanje oči - kaj bi bilo to? (9.1.2006 15:52:16)

Našega je pri 4 mesecih ponavadi kaj zvijalo in si je v "bolečini" mencal učke. Samo ne veliko.
Majhne rdečkaste pikice pa opazuj spremembe. Lahko je mal občutljivosti ali alergije na kaj (od hrane ali perila).
l.p.




tina104 -> RE: Mencanje oči - kaj bi bilo to? (9.1.2006 16:40:17)

Glede pikic - pri nas je to zgledalo kot mozoljčki in sem o tem vprašala pri zdravniku. Rekla je, da je to pogosto pri teh otrocih, ki se slinijo, pa roke v usta, pa slino prenašajo po koži, pa druge predmete prijemajo, pa v usta... svetovala nam je pogosto umivanje z vodo in mazanje s kako mastno kremico za dojenčke. Ne vem, če je to pri tebi to, ampak tako je (bilo) pri nas.




Stran: [1]