|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika v velikosti plenic Libero maxi in max...
8.1.2006 21:22:04   
Jančika_
Lepo prosim za pomoč. Plenice Libero sem nazadnje kupila pred več meseci in sicer velikost maxi. Vasja je imel od njih občasno malo ožuljene nogice  od tesnih gumic, zato sem včeraj, ko sem jih po dolgem času spet kupila, vzela maxi plus (10-16kg). Mali tehta nekje 11-12 kil.

Zdaj pa sem opazila, da so plenice precej drugačne kot takrat, ko sem jih kupila nazadnje, tudi gumice se mi ne zdijo tako tesne. Ker se mi zdijo tele maxi plus mogoče malenkost prevelike (sicer se vredu prilegajo in držijo, a so potem malo zmečkane), me zanima, če ima katera doma Libero maxi in jih lahko primerja po velikosti z Mylove, Babylove ali Lumpi maxi (te poznam in so enako velike). Ali pa če mi lahko iz izkušenj poveste, koliko so Libero maxi plus večje od maxi.

Jutri bi šla namreč kupiti še en paket, dokler so v akciji, pa ne vem, če naj vzamem manjše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika v velikosti plenic Libero maxi in...
8.1.2006 21:33:10   
Mojca P.
Ziga ima po mojem podobno tezo kot Vasja in sem kupila Libero maxi plus iz istega razloga, kot si ga omenila ti. So nekoliko vecje, ampak ga vsaj nikjer ne vezejo..jih pa malenkost bolj zategnem (tako,d a je le cm prostora med lepilnima trakoma).
Sem pa zadovoljna z njimi in smo tudi pohiteli kupit se en paket.

Primerjati z velikostmi plenic, ki jih omenjas pa zal ne morem...vem le, da sem pri Babylove (ki smo jih imeli do tistih slabih posiljk) tudi uporabljali tiste od 12 kg dalje in te se lahko po vel. primerjajo z Libero maxi plus.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika v velikosti plenic Libero maxi in...
8.1.2006 21:42:15   
Jančika_
Mojca, hvala. Saj ne vem, zakaj sploh kompliciram, ker sem čisto zadovoljna z njimi. Tudi jaz jih malo bolj zategnem, pa je vredu. Bom kar večje kupila.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika v velikosti plenic Libero maxi in...
9.1.2006 0:18:04   
Baldi
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika
Zdaj pa sem opazila, da so plenice precej drugačne kot takrat, ko sem jih kupila nazadnje, tudi gumice se mi ne zdijo tako tesne. Ker se mi zdijo tele maxi plus mogoče malenkost prevelike (sicer se vredu prilegajo in držijo, a so potem malo zmečkane), me zanima, če ima katera doma Libero maxi in jih lahko primerja po velikosti z Mylove, Babylove ali Lumpi maxi (te poznam in so enako velike). Ali pa če mi lahko iz izkušenj poveste, koliko so Libero maxi plus večje od maxi.

Midva imam slabe izkušnje z zadnjo verzijo plenic Libero. Zadnje mesece smo jih redno uporabljali, nova pošiljka pa je malo drugačna, vsaj vizuelno. Prej so zelo redko premočile, zdaj pa se to redno dogaja . Ravno zaradi tega sem nedavno nabavil še pleničke Mylove. Slednje niso še niti enkrat premočile, zato menjamo proizvajalca, kljub akciji v Šparu.
Po velikosti sta si takorekoč enaki (maxi+ 10-16 je skoraj enaka Mylove 7 - 18) Jaz bi na tvojem mestu še enkrat temeljito premislil.

LPuser posted image

PS: Najina user posted image user posted image  je trenutno pri desetih kilah.


< Sporočilo je popravil Baldi -- 9.1.2006 0:20:01 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika v velikosti plenic Libero maxi in...
9.1.2006 12:54:51   
Jančika_
Baldi, hvala za tvoj odgovor! Je prišel v pravem trenutku - danes ponoči je bil mali namreč moker do vratuuser posted image . Z Mylove smo tudi pri nas zadovoljni in bom šla raje po njih. Libero bojo pa za podnevi.

Sem potem zjutraj razmišljala, da so pri nas vsaj enkrat ponoči premočile čisto vse plenice, kar smo jih preizkusili. Še najbolj so se obnesle stare Babylove in stari Lumpiji: Lumpi je premočil samo enkrat in to takrat, ko je bil mali bolan in je ponoči spil 1,5 deci vode in 2,5 deci mleka. Ampak so tudi Lumpije baje zamenjali za slabše.

(odgovor članu Baldi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?