|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 17:39:50   
p&b
Pred kratkim sem že spraševala o navadnih zobnih krtačkah,sedaj pa me zanima kaj pa električne zobne krtačke-oral B,mi si s takšnimi umivamo zobe in ko je to naš videl hoče on tudi s tako,verjetno mu je všeč ker brniuser posted image .Je kaj narobe,če mu umivam s takšno  krtačko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 18:10:57   
kofetek2010
električno user posted image

al baterijskouser posted image  te imajo tud otroške user posted image

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 18:39:10   
Anonimen
Naš ima baterjsko oral B od 2,5 leta naprej. Brez problema.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 18:39:19   
Cikica
sem že enkrat napisala,pa še enkrat.Mislim da ni glih primerna za otroke,se mi zdi da jim je všeč zvok bolj kot pa da bi si umivali zobke s te.Poskusi mogoče pa se motim in bo všeč tvojiuser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 18:45:52   
san
jo ima naša tavelika in to je tudi edina s katero si je naš umival zobe brez joka. sva je uporabljala nekaj časa, nato mi je pa ena znanka rekla, da ni uredu za tako male in potem sem pa šele ugotovila, da je od 3 leta naprej in sem mu začela zopet umivat zobke z navadno ščetko. zakaj ni uredu, pa ne vem, je tista znanka rekla, da za tako male otročke premočno drgne user posted image .

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 19:00:50   
lelaval



Mojadva si tudi umivata z baterijsko. Imajo vsaj skrb za umivanje. user posted image



(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 19:25:55   
Anonimen
Škodovati ne more, glavno pa je, da se navadi umivanja zob, da mu postane rutina. Če to pomaga, potem je zakon.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 19:39:16   
cmokec
Sari je Božiček prinesel baterijsko zobno ščetko. V torek je imela zobarja (prva zvezdica pri 4,5 letih user posted image ) in smo vprašali, kako je s to ščetko. Zobarca pravi, da jo lahko uporablja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
7.1.2006 21:00:45   
urška
naš je star 2 leti in že nekaj mesecev umivamo zobe z električno oral b; edina pri kateri ni joka; zobarci sem omenila, pa ni nič rekla da ne smemo in še pohvalila ga je da ima ful lepe zobke;

ne vem zakaj bi premočno drgnila; sej itak nič ne pritiskaš....
jaz pri sebi vidim, dasem si z navadno veliko bolj pritiskala kot z električno....

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ELEKTRIČNA ZOBNA KRTAČKA
8.1.2006 14:09:04   
san
jaz sem pa pedontologinjo od izidorja pozabila vprašat, če lahko peremo zobe z elektično.
je pa od hčere zobarca rekla, da naj ne umivamo redno z električno, ampak naj malo menjam: nekaj časa z navadno, nekaj časa z električno.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?