|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 18:37:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
5.1.2006 20:51:44   
tascha
Tudi meni se je to dogajalo. Pa nimam pojma, kaj je to bilo! Ene pravijo, da naj bi nekaj takega pojedla in da ga je motil okus.user posted image Možno user posted image . Pa sem ga vmes na finto probala vržt (al pa je on mene user posted image ), pa dudo v usta, ko se je pomiril pa zamenjava za bradavico. Pa vedno tudi to ni ratal.user posted image
Pa sem ga prebujala (ne čisto) čez dan, da naj bi lepo jedel (tko še napol v spanju), pa tudi to ni vedno zaleglo. Kdaj me je bilo že naprej groza dojenja, kaj bo! user posted image Potem pa se je to enkrat kar nehalo. Pa ne vem, da bi jaz kaj takega naredila.
Tko da ti predlagam, če ti to dela se ne sekiraj in ne bodi živčna (tko sem jaz sebe prepričevala), ker to  user posted image čuti in je potem še slabše.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
5.1.2006 23:29:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tascha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 9:26:43   
moola
tudi naš dojenček včasih to počne. največkrat pomaga, če pred nadaljnjim dojenjem podre kupček.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 10:21:40   
Anonimen
jaz sem ugotovila, da moj to počne kadar je malo lačen vendar prevč utrujen, da bi lahko vlekel. Ponavadi je to zvečer pred spanjem, pa tudi čez dan če je zmatran. Zvečer mu potem dam malo jesti čez flaško, nato ga pa spet dam k prsim in ga nežo trepljam po ritki. Proti koncu pa pomaga tudi dudka.

(odgovor članu moola)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 10:41:34   
Katrin
Naša user posted image  je to počela, kadar jo je napenjal kupček. Ko sva ga podrli je lepo sesala naprej.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 10:46:37   
Urša
Mi je znano, ja. Sem enkrat že skoraj obupala. Zdej je boljše, se le redkokdaj še zgodi in takrat mu dam dudico za kakšno minuto in potem lepo sesa. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 10:46:52   
bebe&jaz
Očitno jih to mnogo počne. Naš se je tako drl zraven, da sem bila čisto potna. Potem je pa kar naenkrat, po 3-h tednih, tako kot je prišlo tudi minilo. Pa nisem nič drugače jedla, nisem dobila menstruacije, nič. Poskusi ugotoviti, kateri položaj mu bolj ustreza, mogoče ga poskusi podojiti še preden bo zares neznansko lačen ali pa kot je že ena napisala, tudi čez dan, ko je še na pol v spanju. Midva sva včasih morala tudi stoje in med zibanjem jest, da je kaj pojedu. Ampak ko sem se ravno nehala sekirat da je kaj narobe, se je pa končalo. Tako da mogoče je največ v naših glavah...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 12:49:20   
amy26
Pri nas se tudi to dogaja, sem pa opazila da takrat ko je zaspan.
Parkrat vztrajam, menjam dojke, položaj, pa mi vseeno zaspi, torej takrat ko je zaspančkan in pa v glavnem ponoči.

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 14:01:52   
thunder
Tudi nama se to pogosto dogaja, izgleda pa kot da bi bil full živčen - potegne pa spusti, pa brca zraven, pa jovo na novo...tk da sem že jst cela živčna zraven. Po navadi se potem ko to dela pokaka, al ga muči kupček la pa ga sam šraufa - ni pa fajn občutek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naše dojenje - kaj bi to pomenilo?
6.1.2006 22:45:03   
petja
Hej!
Tudi moja tamala počne isto! Jaz sem se vedno ful sekirala glede tega, postala čisto potna, se jokala ... Sem poskusila z dudo, ampak ne pomaga vedno. Če se tamala tako obnaša, jo odstavim in pripravim dodatek. Ker če se sekiram, je itak samo slabše.

Sem pa razmišljala, da je mogoče to zato, ker v tistem trenutku mleko zanjo prepočasi teče. In jo to razjezi. Sem si tudi jaz izbrizgala mleko in sem ga vedno imela, ampak mogoče zanjo ni dovolj hitro teklo.

Jaz moram itak dodajati, čez dan nama mogoče 2x uspe lep podoj, pa pponoči lahko dojim brez težav, ko imam dovolj mleka.

V glavnem, jaz se zaradi tega ne mislim več sekirati - mogoče bo pa res samo od sebe minilo. Dejstvo je, da bolj se sekiramo, slabše je - to pač vpliva na mleko. Ko nam bo vseeno, bodo pa tudi naši user posted image  lepše jedli.

Lp, petja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?