marsovcek Maksi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Maša -> marsovcek Maksi (4.1.2006 10:57:06)

zanima me ce ga je katera narocila in kako ste zadovolni[sm=zmeden2.gif] rada bi ga namrec narocila pa me vseeno najprej zanima kaksno mnenje......hvala




maya1 -> RE: marsovcek Maksi (4.1.2006 13:46:49)

naš mali ga je dobil za božička. je zelo super igrača. spušča razne zvoke in res se naš mali rad z njim igra. čeprav ima kopico drugih igrač, ki mu niso zanimive, ali se jih je hitro naveličal,  mu je maksi še najbolj priljubljen od vseh igrač. malček bo pa star eno leto.




Bučika -> RE: marsovcek Maksi (5.1.2006 13:30:36)

Mi ga imamo tudi in je zelo lušna igrača.Zvoki,funkcije,...res fajn.
Ga priporočam:

lp




Minka Pobalinka -> RE: marsovcek Maksi (5.1.2006 13:58:31)




Tudi jaz sem gledala Maxija in se mi zdi super, samo kolikor sem videla na strani ntrgovine je razprodan? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]






pika_b -> RE: marsovcek Maksi (9.1.2006 11:04:46)

ojla,

malce sem pozna ampak vseeno. jaz sem ga tudi želela naročit za našega 5 mesečnika, vendar so mi v trgovini Buši odsvetovali. Naj bi bil primeren šele okrog 9 mesecev.

No vzeli smo slončka, ki pa je tudo o.k., vendar moraš se ti z njim igrat, da je kaj haska od igrače, edino tiste obročke vlači po ustih in posluša glasbo, če mami vanj meče žogice. Ja pa tudi glava slončka je tudi zanimiva, ker ika v uhicah šumeči papir.

lp




Stran: [1]