|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZOBNA KRTAČKA
1.1.2006 21:51:51   
p&b
Prosila bi za nasvet,kakšno krtačko za zobke naj kupim 13 mesečniku,trenutno jih imamo 8-zobkov in kdaj zobna pasta-katera?

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZOBNA KRTAČKA
1.1.2006 22:11:30   
Anonimen
Pač kupiš eno otroško zobno ščetko in eno pasto, na kateri piše, da je za mlečne zobe oziroma na nekatrih menda tudi piše, da je za otroke, ki še ne znajo paste izpljunit.

(odgovor članu p&b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZOBNA KRTAČKA
1.1.2006 23:01:48   
urška
mi imamo vedno oral b; imajo različne velikosti za različne starosti pa fajn so mehke.

zobno pasto pa kupi NENEDENT, ker je (kolikor jaz vem) edina na kateri prav piše, da jo lahko otrok poje; ponavadi jih imajo v lekarni; pri nas stane okoli 1000sit, v avstriji v toysu sem jo dobila pa za 1,5 evra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZOBNA KRTAČKA
2.1.2006 0:22:42   
lelaval
Pač kupiš eno otroško zobno ščetko in eno pasto, na kateri piše, da je za mlečne zobe oziroma na nekatrih menda tudi piše, da je za otroke, ki še ne znajo paste izpljunit.

se popolnoma strijam s tvojim odgovorom - mi počnemo tudi tako. user posted image

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZOBNA KRTAČKA
2.1.2006 8:59:17   
Cikica
Jaz sem našemu kupila zobno ščetko ki je za mlečne zobke od Perlodent v Mullerju,zobno pasto pa ima Theramed junior,je sicer že starejši(2leti bo)ima okus pojagodah.user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZOBNA KRTAČKA
2.1.2006 11:47:59   
Anonimen
Dokler paste še noče, je najbolje da umivaš zobe brez nje. Zaradi flora. Baje škoduje. Tako da mi bomo umivali brez paste, dokler bomo lahko- dokler ne bo sama hotel paste.

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZOBNA KRTAČKA
2.1.2006 15:52:52   
Bejba
Zobna pasta se začne uvajati šele od drugega leta naprej, pa še to se začne z majhno pikico paste (nasvet treh zobozdravnikov pri katerih smo bili). Na začetku pa le zobna krtačka in voda. Pa veliko uspehov, ker mi se kar matramo pri tem user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZOBNA KRTAČKA
2.1.2006 19:48:41   
p&b
kaj pa električa krtačka za zobke,z možem jo uporabljava(oral-b),mali me je ravno danes opazoval pri umivanju in me cukal,češ naj mu jo dam,usta je kar odpiral in se pusti z njo jih umivati,ne vem ali mu je všeč brnenjeuser posted image ,je nevarna takšna krtačka za malega?

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZOBNA KRTAČKA
3.1.2006 13:25:45   
Cikica
P&B električna krtačka verjetno nevarna ni,ni pa vsekakor priporočljiva.Jaz mu nebi dala,verjetno mu je bolj všeč brnenjeuser posted image .Raje mu daj njegovo in ne popusti,zobki so itak zobki,so najlepši ko se našiuser posted image nasmejejo in jih pokažejo.

Lp,cikicauser posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZOBNA KRTAČKA
3.1.2006 13:28:36   
Anonimen
Neee, nič ni nevarna, za vzpodbudo je prav dobra. Saj imajo tudi take z otroškimi motivi. Tibor jo ima, sicer v škatli med igračami.user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZOBNA KRTAČKA
3.1.2006 13:32:20   
Anonimen
Naš je dobil električno Oral B z motivom levjega kralja lani za božič, se pravi pri dveh letih in pol in od takrat jo s pridom vsak dan uporabljamo. Zobozdravnica tudi ve za to, pa ni nikoli omenila, da bi bila nevarna oz. škodljiva, zakaj že user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?