|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stajica-katera
29.12.2005 14:30:54   
mojcadamijan
Kakšne stajice imate in kako ste zadovoljne z njimi, je boljša lesena ali zložljiva?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stajica-katera
29.12.2005 14:33:43   
petraz
Mi imamo kar prenosno posteljico, ki je vsestransko uporabna. Na eni strani ima polkrožni izrez, ki ga lahko odpreš, da lahko otrok ven spleže, tako da je res super. user posted image

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stajica-katera
29.12.2005 14:49:58   
Katrin
Tudi mi v ta namen uporabljamo kar prenosno posteljico.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stajica-katera
29.12.2005 14:53:05   
mia-2
Tudi mi imamo prenosno posteljico v ta namen ker je vsestransko uporabna.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stajica-katera
29.12.2005 14:53:20   
marjanaR
Mi imamo zložljivo in smo zelo zadovoljni. Tudi mala kar zdrži v njej. Bolje je predvsem zato, ker ko se otrok dviguje, pa še ni stabilen, se ne udari v lesene dele. Tu je le mreža in ni takšnih posledic. Sicer pa poskusite dobiti čim večjo, ker se mi zdi, da se v mali otroci počutijo precej utesnjene.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stajica-katera
29.12.2005 15:20:28   
Leni72
Se podpišem! Prenosna posteljica je zakon; nikamor se ne more udarit, zlahka se prestavlja

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stajica-katera
29.12.2005 15:53:15   
valči
Jaz imam brevijevo in je super,Lesene še obstajajo?user posted image

(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stajica-katera
29.12.2005 17:04:47   
Ninica
Tudi mi imamo Brevijevo zložljivo, smo zadovoljni, ker toliko pa je spet ne dajem not - samo za nujno, ko grem ven iz sobeuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stajica-katera
30.12.2005 17:30:27   
Anonimen
Jaz prisegam na leseno.  Lahko pa se gvišno prime in dvigne, no sedaj že brez problema, ker hodi. Če je kdaj padla, in se zadela v les, sploh ni bilo hudo, tako da je ta skrb odveč. Mi smo skratka zadovoljni. Poleg tega pa se še zamoti s tem, ko igrače prestavlja iz stajice in nazaj v stajico....

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stajica-katera
30.12.2005 18:56:02   
inara
MI IMAMO STAJICO CAM PRAVOKOTNE OBLIKE.SMO JO KUPILI V ARIELU ZA 14.000 SIT.NAŠA TAMALA IMA ZDAJ 6,5 MESECEV IN JE ZELO RADA NOTRI ODKAR SAMA SEDI.IN PA SEVEDA SEM POMIRJENA, KER VEM, DA SE BO NIKAMOR UDARLA.PRIPOROČAM PA TI SIGURNO ZLOŽLJIVO STAJICO.

PA PA

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stajica-katera
31.12.2005 8:20:10   
Maxica
Mi imamo doma zložljivo stajico in ti moram povedati, da nam odlično služi že kakšno leto. Sedaj je user posted image  sicer vedno manj notri, ampak če hočem kaj narediti, ga pa kr dam noter in še vedno uživa. Sem mu kupila tiste žogice in z njimi napolnila stajico, tako da res uživa.
Pri moji mami, ki ga pazi, medtem ko sem jaz v službi, pa ima v ta namen prenosno posteljico, saj v njej tudi spi dopoldne. Tako da mi smo z obema čisto zadovoljni.
Z lesenimi stajicami pa nimam izkušenj.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stajica-katera
31.12.2005 19:46:04   
Ani 2
Tudi mi imamo Brevijevo-darlo za sv. krst user posted image  in smo zelo zadovoljni z njo.

(odgovor članu mojcadamijan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?