Zamašen nosek! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Morgaine -> Zamašen nosek! (28.12.2005 15:10:13)

Moja punčka, danes stara 19 dni, ima že od rojstva probleme z zamašenim noskom. Zaradi tega sva bili dlje časa tudi v porodnišnici. Ko sva prišli domov, sva redno čistili nosek z fiziološko raztopino in vato, vedno uspešno, včeraj pa je imela tako hudo zamašen nosek, da ji ga z mojim nisva uspela sčistit in smo se danes vrnili v porodnišnico, kjer so ji naredili aspiracijo noska. Zdaj diha boljše, ampak še vedno ne čisto.
Ali je imela katera podobne težave z svojim [sm=duda.gif], kako ste jih reševale in kdaj so minile?
Jaz upam da se bo to sčasoma uredilo, tudi rekli so mi, da z rastjo naj bi se, ker meni je res zelo hudo, ko slišim kako zelo težko diha, tako zelo, da jo to ovira pri spanju in dojenju. [sm=smiley19.gif]
Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.




Rabarbara -> RE: Zamašen nosek! (28.12.2005 15:33:11)

Moja Eva sicer ni imela takih problemov, sem ji pa vedno ko je imela malo zamašen nosek naredila parno kopel z eteričnim oljem in sva skupaj vdihavali - še posebej pred spanjem. Tako da je bila nosnica lepo navlažena in tudi smrkljčke smo potem z lahkoto odstranili s pumpico.
Če imate presuh zrak v stanovanju, pa je fino kupiti kakšen vlažilec zraka...

Čimbolj čist nosek želim, lp.




Marogica -> RE: Zamašen nosek! (28.12.2005 16:30:11)

Najbolj pomaga pumpica, saj si videla, da tudi v bolnišnici niso naredili nič drugega.




Stran: [1]