5-6 mesečniki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mateja 26 -> 5-6 mesečniki (26.12.2005 21:03:23)

Oj!

Mene pa zanima,koliko pojedo vaši 5 in 6 mesečniki.
Naš Nejc poje ,ko je mlečni obrok 230ml mleka ,drugače pa en taglobok krožnik aqli mklečne kašice ali zelenjavne kašice,juhe,celo banano in po vsem tem še cca.60ml mleka.Vendar mi po vsej tej hrani po vsakem obroku še fejst cmoka in tlači roko v usta.Pomislila sem že na zobke,vendar nima še nič otečenih dlesni.Star je pa 5 ,5 mesecev(70cm,9020g)

Ali naj mu dam še!?Pomoje je že to ogromno za toliko starega dojenčka,a ne.

Lp
Mateja




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.12.2005 22:24:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: 5-6 mesečniki (26.12.2005 22:29:46)

Moj mali je pred par dnevi dopolnil 6 mesecev. Frutek (190 ml) popapca vsega, če mu je všeč okus. Zelenjave samo par žličk - s kislim obrazom. Naribano jabolko in banana (enkrat mi je pojedel celo jabolko in celo banano, ampak ga je malo zaprlo, zato mu banano dajem samo v majhnih količinah). Mlečnih kašic ne mara, očitno mu odgovarja samo okus mojega mleka. Juhic in ostalih zadev še nisva začela uvajati.
Doji se zelo rad in pogosto (tudi parkrat ponoči), je pa bolj drobčkane sorte (pri petih mesecih je imel 64 cm in 6200 g.




April -> RE: 5-6 mesečniki (27.12.2005 7:38:31)

Moj pri osmih mesecih ne poje niti za polovico toliko. Par žličk na obrok, in to je to. Ima pa okoli 8 kg in pol. Mu zaenkrat očitno zadošča še mleko. Se sploh ne sekiram dosti, zato pa jaz bolj veselo jem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Stran: [1]