|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 10:56:32   
Eviii
mi bomo tudi vrjetno še kr tle gor viseli in čvekali. mi je tko fajn user posted image . najprej tega-to user posted image  spravimo na svet (februarja), pol malo pavze in hops, spet bo cajt za novega...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 11:05:30   
nInAzWeRiNa
jst tut začnem enkrat drugo leto...komi čakamuser posted image user posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 11:34:34   
Katjusa
zanimivo kaksni planiuser posted image mi mormo pa najprej tegale povit to bo aprila 06 potem bomo pa kolkr hitro se bo dalo verjetno zacel delat na drugem tko da 07 se res lahko zgodi da bom kje tuki cvekala z Meto in ostalimi no vsaj upam ampak sej veste zelje so eno vse ostalo pa drugo samo upam da ne bomo spet 2 leti rabl da rata ker se enkrat bi me pokopalouser posted image sicer pa se tolazim da bo lazje ker boma mela dost dela s temle ki prihajauser posted image
lepo se mejte pa nej se vam plani uresnicijo!

LP Katja

(odgovor članu nInAzWeRiNa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 11:50:29   
Anonimen
PBJ: jaz se čist s tabo strinjam..user posted image

Konec 2006 upam, da bom user posted image , tko da bomo v 2007 crkljali user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 12:16:08   
dory
Hm  nekak sem mela v mislih leto 2008...ampak se nikol ne ve :)

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 16:29:51   
KMALU
jaz bom pa kar na 2010 pocakala...user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 16:42:35   
eva1
Mi tudi razmišljamo da bi 2007 leta povili še enega user posted image ...vrjetno bomo drugo leto začeli delati na še eni bebi! Če bo v službi bolj
kuruser posted image potem že v prvi polovici, drugače pa v drugi polovici letauser posted image ! No možna pa da si bomo tudi premislili-tašni pa so sedaj plani!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 16:51:19   
tejčica
Mi že nekaj časa delamo na četrtem družinskem članu in upam da bomo še pred 2007 ponovno pestvali user posted image  !

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 17:04:17   
KMALU
Cetrtem? Uff, to pa je stevilka...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kmalu bo leto 2007!!! hehe
23.12.2005 19:57:16   
marty5
Začetek 2006 bo namenjen prvorojencu in najbrž se bom februarja še motala po RRju, le da na drugem forumu.....Pol pa so plani taki, da se kaj kmalu vrnem med user posted image .......nabrž bo že kar 2007 takrat user posted image . Bomo najprej videli, kako zgleda teorija v praksi user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?