mleko HIPP iz Muellerja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


mišika -> mleko HIPP iz Muellerja (20.12.2005 12:18:33)

v Muellerju kupujem mleko HIPP 2. Ponavadi grem v šoping jaz, včeraj pa je nabavljal moj dragi in je kupil HIPP2 v isti embalaži kot ga kupujem sama vendar je škatla modre barve, jaz pa kupujem v roza škatli. Na škatli piše ,,skoraj,, vse enako edino napis probiotisch manjka na modri škatli.Sedaj me pa zanima če je mleko enako...
lp




Anonimen -> RE: mleko HIPP iz Muellerja (20.12.2005 13:59:04)

Mi kupujemo MODRO, ki je BIO izdelave. Če je pa razlika, pa ne vem. poglej na

www.hipp.si

tam je sigurno kakšna telefonska, kamor lahko pokličeš, pa vprašaš...a sem sploh kej pomagala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




nita -> RE: mleko HIPP iz Muellerja (20.12.2005 14:30:56)

ja, razlika je v BIO. Jaz vedno pokupim vse kar takrat imajo na zalogi, ker nimam M. ravno blizu, da bi hodla po vsako škatlo posebej. Hočem povedat, da vedno kupim rozaste in modre, pa se mi ne zdi, da bi bla kaka razlika. Al pa Ela pač ni občutljiva. Narobe sigurno ne bo nič.




Grascakinja -> RE: mleko HIPP iz Muellerja (20.12.2005 14:40:24)

Rozaste imajo še probiotične kulture (laktobacile), ki menda še bolj ščitijo otroka in normalizirajo črevesno floro. Sicer pa ni bistvene razlike.




mišika -> RE: mleko HIPP iz Muellerja (20.12.2005 14:44:17)

ej, punce hvala za vse odgovore. Za čez praznike smo preskrbljeni z mlekcem, sem vesela da ne bo treba iti zamenjat mlekca...lp




Stran: [1]