Ne zna vlečt cuclja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


tincci -> Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 18:03:21)

Sem se že sprijaznila, da moja mala noče dude, ampak včeraj sem ji hotela dati malo čaja, ker jo šraufa, pa ne sprejme tudi flaške! Vzame cucelj v usta in pljune ven in se brani kot hudič križa ... Tako da sem ji morala dajat po žlički ...

Mogoče bi sprejela, če bi bilo notri moje mleko, kaj mislite? Očitno s čajem po flaški ne bo nič [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Grascakinja -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 18:10:35)

Zamenjaj flaško?

Prekuhaj cucelj pa ga namaži s svojim mlekom?

Ji naprej dajaj čaj po žlički?




Marogica -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 18:20:47)

Tudi moj ta večji ni hotel dude na steklenićki oz. ni znal potegniti. Če imaš Aventovo stekleničko, se dobijo nastavki od 0-3 mes, kakršne smo tudi mi uporabljali. To je bilo edino, kar je naš sprejel. Dude pa ni hotel niti na steklenički niti kot tolažbo-za to so mu bili dobri prstki[sm=smiley36.gif]




mojcadamijan -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 19:02:37)

Tudi mi imamo precejšnje probleme s cuclji in edino kar pride v poštev so chiccotovi cuclji iz kavčuka ker so mehkejši kot silikonski-pri Aventu




minaja -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 19:21:15)

Zakaj pa bi morala piti po flaški? Mi smo se vedno le dojili in nikoli imeli flaške, čaj pa smo pili po žlički, potem pa takoj iz kozarčka, ko smo bili malo večji. Meni se je to zdelo imenitno.




pika_b -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 19:50:45)

Pozdravljena!

poskušaj še z Nukovo flaško , morda bo pa to šlo, ker je cucelj bolj podoben obliki bradavice na prsih v trenutko ko jo otrok povleče.

lp




tincci -> RE: Ne zna vlečt cuclja (16.12.2005 21:51:58)

Imam ravno NUKovo flaško s tem cucljem. Noče.  Cici Baby tudi ne. Meni je sicer super, da noče dude (no, pri pomirjanju otroka je malo več dela, ampak ajde),  bi pa rada flaško, ker po žličkah bolj malo spije pa tudi kdaj kasneje bi kam skočila pa bi jo npr. moj dragi lahko nafutral.

Kdaj pa začne piti iz tistega kozarčka, Minaja?




Stran: [1]