|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 8:33:35   
wawa
Zanima me kdaj ste šle z otroci v kak hipermarket ali vačji center po nakupih. Mi moramo po fasango pa nebi rada atija samega pošiljala....samo me pa malo skrbi ker sedaj razsaja en kup bolezni, da ne bo mali tam česa staknil (star je 4 tedne)....

Kakšno je vaše mnenje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 8:43:52   
usa
moja je stara 10 mes.pa je še nisem peljala v vešje objekte.sina sem pa peljala prvič na objekte pri 1,5letu.

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 8:44:48   
bebe&jaz
To jaz opravim sama, tati pa medtem doma z veseljem popazi svojega sinka in se z njim kaj poigra user posted image . Ali pa pojdite skupaj do tja, tati lahko tačas zunaj pelje dete na sprehod, ti pa hitro po nakupih in ogledih. Hipermarketi se mi namreč res ne zdijo primeren kraj za majhne dojenčke...

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 8:49:33   
Aleksandrin
Mi smo šli pri treh tednih. Pravijo pa, če je otrok dojen je zaščiten pred virozami, boleznimi na sploh.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 9:01:00   
Carovnica Mica
po 1,5 mesecu,sej mal gledas de glih ker ne kaslja v njega pa je -sicer pa nebos v trgovini 8 uruser posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 9:12:01   
wawa
Ma ne ne bom v štacunni 8 ur...mam seznam napisan tako da bo šlo hitro....sama pa tega ne morem opravit, ker šteke mleka, šteke pijače, šteke piva pa res še nisem sposobna prekladat, tako da je ati nujna oprema za v trgovinouser posted image user posted image user posted image

Mogoče bomo pa babi sabo vzel pa bo ona šla zunaj z malim na spehoduser posted image user posted image user posted image , jo bom prašala če je zauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 9:16:04   
Antigona
Naš je star sedaj 4 mesce in gremo skoraj vsak teden v nabavo v Interšpar ali Leclerc... Mislim da od enega meseca naprej, mogoče celo prej... Bolan ni bil še nikoli user posted image  user posted image  user posted image . Itak pa res ne pustiš da kihajo in kašljajo v njega...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 9:32:23   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image Takoj ko je bilo možno it ven.
Pa druge mame tudi videvam,z majnimi dojenčki v nakupovalnih centrih.
Če se še tako izogibate in delate karantene okoli otrok,slej ko prej se bodo in se morajo srečat z bacili,ker so sel našega življenja našega okolja,povsod jih je dosti,v zaprtih in odprtih prostori.Tudi doma,ker jih ve prinesete s seboj
od zunaj.Edino,če se do enega leta starosti otroka zaprete v hišo prepoveste
vsakršne obiske.
Zkaj so današnji otroci tako dovzetni do bolezni?
zato,ker se je razpasla manija,da matere vse preveč zavijajo otroke v vato.
Pol pa joj in stok,kako je bolan,kje je fasal virozo,pa peto in šesto bolezen.pa alergije in ne vem kaj še.
Dajte sebi in otrokom svobodo,večje pustite,da se umažejo,da se igrajo v pesku in blatu.Majnšim omogočite pot v svet,ne obremenjujte se matere z
strahom,da bo otrok kaj fasal.
Omogočite otrokom,da si čimprej razvijejo imunski sistem,

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.12.2005 9:36:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 9:37:36   
babylove
Pri 1 tednu. Virusi so pa povsod, tudi na sprehodu lahko kakšnega srečata v zraku. Res pa je, da so v nakušpovalnih centrih bolj koncentrirani, ker je pač večja množica ljudi. Tudi jaz se z malčkom v obdobjih viroz izogibam zaprtih prostorov z veliko koncentracijo ljudi.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 10:46:13   
Anonimen
Mislim, da po kakem tednu-mogoče dveh!user posted image


Zakaj pa ne?!?!user posted image

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 10:53:31   
b.nika
Glede tega nisem komplicirala. Mi smo šli po nakupih pri 2 tednih in pol. Sedaj je star dobrih 8 mesecev in še ni okusil biti bolan. user posted image  Čim manj kompliciraj, pa bo.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 10:57:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: usa

moja je stara 10 mes.pa je še nisem peljala v vešje objekte.sina sem pa peljala prvič na objekte pri 1,5letu.


ne morm vrjet! user posted image  a se hecaš? a maš doma v stekleni krogli s kisikom zaprte?

mi smo čli prvič k je bla stara 2 tedna. sicer je bil julij ampak tut zdej bi šla.

(odgovor članu usa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 10:59:08   
Lana_s
Ne vem več točno, približno pri enem mesecu. Zaradi tega pa res ne rabiš komplicirat, kar pojdite.user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 11:23:58   
anckabancka
Mi smo tudi šli v Špar po kakih treh tednih. Pa prav kmalu sem tudi sama začela hoditi z malim na šoping (Emporium, Leclerc, Špar...).  Zdaj malo manj hodiva naokrog, ker ga je treba tolk oblačit.    user posted image

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 11:27:20   
wawa
Mate prav, potem bo pa šel v vrtec pri enem letu pa bo več doma kot v vrcu ker bo skoz bolan....

Bomo šli danes popoldne lepo po nakupih, dala ga bom v lupinico, pa to na voziček pa gremo....

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
16.12.2005 12:15:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 12:41:29   
petraz
Pri enem tednu.user posted image  Pri dveh mesecih pa smo šli v Avstrijo.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 13:32:19   
Anonimen
Nam so v materinski šoli posebej povedali, da naj ne hodimo z majhnim dojenčkom v velike centre, ker je tam ogromno virusov, bakterij... in mi smo to upoštevali. Rekli so, da je še posebej "moderno", da mamice rinejo z vozički v Europark in so potem seveda otroci nonstop bolani.
Naš Nejc je prvič videl trgovino od znotraj pri starosti 7 mesecev. Smo se tako organizirali, da je šel ati sam ali pa sva šla oba, Nejc pa v varstvo k moji mami.

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 13:56:50   
tincci
Meni je pediatrinja odsvetovala šoping zarad virusov pozimi. Je rekla, da otrok nima nič od tega. Da ima še čas, da si "krepi imunski sistem". Smo šli vseeno dvakrat do zdaj skupaj v šoping, na hitr.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 14:03:24   
kati*
točno pri 4 tednih ... ko smo šli od pediatra smo bili skor 2 uri še v Maxiju (tamali fuul uživa v šopingih - nina lepo v vozičku - smo bli že 4x - pa je star le 2,5m)

predlagam pa City Park v LJ - ker imajo fajn sobo za nego otroka (za druge centre ne vem) - kjer se lahk v miru previjeta ali podojita user posted image user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 14:36:59   
Bučika
Ne v množice voziti otročka,veliki trg.centri so raj virusov za naše otročke.Tudi meni je pediater odsvetoval in sploh tudi pomislila nisem,da bi jo peljala kam tako.Starejšega sem šele enkrat po enem letu peljalav Interspar.
Roko na srce: res se je bolje izogibati trg.centrom in velikim množicam ljudi.
Kar naj se ati navadi in sam gre po nakupih ali pa naj ima malega,p pojdi ti.

Pa čim manj viruskovuser posted image

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 17:54:24   
Grascakinja
Pomoje si otrok krepi imunski sistem s tem, da je na svežem zraku, ne pa v zatohlem nakupovalnem centru. Namesto da otroke vlačite v City Park, jih peljite v Tivoli ali še kam dlje v naravo, šoping bo pa ja dedec opravu.

Nisem za to, da otroka izoliraš, tudi jaz grem z mojo včasih po kaki trgovini, ampak preden je imela dva meseca, mi to še na misel ni prišlo. 

Ko opazujem utrujene obrazke in jokajoče otroke, stisnjene po možnosti v lupinicah najmodernejšega vozička, ki ga potiska perfektno spedenana mama v visokih petah, se mi včasih kar smilijo, ker se mi zdi, da so bolj za razkazovanje tam. Pardon, krepitev imunskega sistema.

Najbolj hecno pa je, da včasih od mamic, ki vlačijo svoje otročke pri rosnih tednih v tak center, berem, kako jim gre na živce, ko se jih dotikajo držinski člani, ki si niso umili rok user posted image  

(odgovor članu Bučika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 21:06:44   
MIN
k včeri sem bila pa je bla katastrofa stara pa je dva meseca in sem rekla da vsaj do šestega meseca ne gre več,pa tut če ne grem več v trgovina.pol je pa tam dobila napad joka pa so me vsi tako gledal kot da ji kaj delam.ja eni skoz spijo pa majo starši res mir ko nakopujejo.jest si tega žal ne morem privoščit

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj z otrokom po nakupih
16.12.2005 22:29:50   
Bučika
Pupa25..ne bi mogla bolje povedatiuser posted image user posted image user posted image .Vzela si mi iz jezika,ker točno tako tudi jaz mislim.Žal je res tako.Ravno par tednov nazaj sem bila v Intersparu in vidim eno spedenano haj-naj mlado mamico z otročkom,ki ga je po moje privlekla direkt iz porodnišnice v trgovino.Zraven pa babica(najbrž mamauser posted image )caplja za njo,ko se "ta mlada" zmišljuje:"Kaj še nimam zanj zaoblečt?Za zimo mi še nekaj stvari manjka!!"Bljak.user posted image user posted image Ne morem drugeče rečt.Tamal ne vem če je imel 2meseca.

Zato mamice,vzdržite se in pojdite po nakupih same,ker ni vedno tako zelo nujno.

Pa lep večer še naprej

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




koliko časa?
čipka

V KOLIKŠNEM ČASU STE SHUJŠALE DO ŽELJENIH KG PO PORODU?

v enem tednu (14%)

v enem mesecu (9%)

v dveh mesecih (5%)

v treh mesecih (10%)

v šetih mesecih do enega leta (30%)

v več kot 1 letu (32%)


Število vseh glasov: 147

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!