|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plavanje
8.12.2005 21:38:16   
Mojca100
Ojla.
Zanima me, če je katera s svojim dojenčkom hodila na plavanje (oz. igra v vodi ali kako se že temu reče).
Mogoče veste, kje to poteka...
Rada bi čim več informacij.
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plavanje
8.12.2005 21:42:29   
smeja2
http://www.plavanje-dojenckov.com/

lp
smeja

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plavanje
9.12.2005 9:38:01   
bobek05
Mi bomo šli na Fontano (MB) - začne se januarja. Prav tečaj za te ta male. Takrat bo star 6,5 ali 7 mesecev - se še niso zmenili za fiksni datum. Prvo rundo smo ven padli, ker je bil še premajhen - mora otrok glavico samostojno gor držat (se pravi vsaj 4 mesece)... Tečaj traja 2,5 meseca (10x) 1x na teden - ob torkih (na voljo pa so 4 termini - 2 dop. in 2 pop.). Stane skoraj 20 jurjev (zate in za malega). Če gre ati zraven ne plača nič če samo gleda, če pa je zraven v vodi pa 800 sit na obisk.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plavanje
9.12.2005 9:47:06   
Urša
Mi2 sva hodile na DIF v LJ. Luštno, ampak za moje pojme predrago (10 obiskov, v vodi si nekje 20minut, cena: 18 al 19tisoč).

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plavanje
9.12.2005 13:11:33   
POCA
Mi2 hodiva v Atlantis na tecaj plavanja za dojencke je pa v sklopu plavalne zveze SLO oz. DIF-a. Novi termini so v januarju!!! Poglej na zgornji naslov. Imamo se super, v vodi pa smo 30 min. morda kako min. vec, ker je pac to za tako malega otrocka dovolj.

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plavanje
9.12.2005 14:25:10   
Mojca100
Hvala vam. Sem pogledala na zgornji naslov in bom klicala in se zmenila. user posted image

(odgovor članu POCA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?