steriliziranje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mojcadamijan -> steriliziranje (6.12.2005 12:00:47)

Vem, da je bila ta tema najbrž že 100x odprta pa vendarle: do kdaj ste sterilizirale stekleničke ( mleko in čaj )-naša pupika je stara jutri 4 mesece




srki -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:34:10)

Mislim da je bil glih ene 4 meseca star, do takrtat sem jih prekuhavala, sploh od mleka. Potem pa ne več, sem jih samo dobro sprala oz. umila pod vročo vodo.




mojcadamijan -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:35:53)

Brez detergenta?




babylove -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:36:12)

Jaz še zdaj (11 mesecev) steriliziram vse, ampak samo 1x tedensko. Po čaju ni potrebno sterilizirati, po mleku pa le, ker se lahko naredijo nevarne bakterije na mleku, ki je bilo v kontaktu s slino. Saj ni tako zamudno sterilizirati, meni nikdar ni bilo težko; pomisli, kako bi se počutila, če bi po tvoji malomarnosti zbolel.




srki -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:40:19)

Ja, brez detergenta, imela sem eno "metlico", ki je prav za flaške pucat, da se je res fajn spucalo. Od čaja pa samo z vodo, brez metlice.




zrajic -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:41:55)

O tej temi imaš precej napisanega na drugi strani tega foruma, in sicer tema z naslovom 'Do kdaj sterilizacija flašk'.




srki -> RE: steriliziranje (6.12.2005 12:42:09)

Saj lahko zboli tudi pred enomesečnim sterilnim čiščenjem, misliš da ne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. No, kakor kdo, jaz sem jih z vročo vodo, pa metlico orgng zdrgnila, pa se hvala bogu ni nič zgodilo.




POCA -> RE: steriliziranje (6.12.2005 23:21:23)

Jaz sem malemu sterilizirala steklenicke vsakodnevno do petega meseca, potem pa 1x tedensko (zdej jih ma pa 8m). Jih pa po vsaki uporabi temeljito operem pod vroco vodo (uporabljam metlico za ciscenje). Sicer uporabljam Aventov parni sterilizator.




Stran: [1]