Dobra igrača za dveletnika (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Baby -> Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 13:16:48)

Zdravo!

Zanima me katere igrače imajo najreje vaše 1,5 - 2 letne deklice?
S čim se največ igrajo?




Anonimen -> RE: Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 13:31:51)

poglej v moj album..opazla boš - psa, ki je v bistvu k en ksilofon, pa kuhinjo, pa traktor z živalicam, aktualna je tut žoga in knjige, pa sem pa ke še kej druzga. recimo en vlak tomaž k prtisneš šoferja pa se odpele, pa sintesajzr, sem pa ke s flaško mleka nafutra 2 dojenčka in vse pliškote, to je pa večinoa to. ko res ne ve več kaj pruleče še kšne kocke in jih strese po celi dnevni največ seveda pod kavč :)




rainbow -> RE: Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 14:15:08)

ja, kaka pupa je bila pri nas aktualna, pa knjigice in slikanice, pa voziček za pupe, s tem je pri mojih okoli skakala, okoli drugega leta pa kak plastelin, flomastri, kocke že zna lepo zlagat; drugo pa ni tak strašno zanimivo.




Anonimen -> RE: Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 14:26:01)

Največji žebljički-po velikosti,ki obstajajo.
Pa koščki že narezani plastičnih figuric,ki jih je možno poljubno lepit na liste papirja.
Kocke.




cmokec -> RE: Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 14:55:53)

Pri nas je bil pri 2 letih zakon plastelin DIDO. Je zelo mehek in tako grozno slanega okusa, da ga otrok preverjen ne bo dajal v usta. Če bi pa slučajno ga, pa ni strupen. Če kupiš vedro, imaš notri še valjarček, nožek in modelčke.




BARBARA R. -> RE: Dobra igrača za dveletnika (5.12.2005 15:15:41)

Klavir, ksilofon, flavta, glasba
 
     [sm=muca.gif]




puncica -> RE: Dobra igrača za dveletnika (6.12.2005 13:12:26)

Po vrsti (1,5 leta stara):
- absolutno knjigice vseh vrst (kartonke, blagnate, plastične, slikanice, časopis, revije, katalogi,...) zadnjič je celo katalog od ytonga gledala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]
- barvice (ona sam rožice riše, pa barva ful rada, čeprav je to čečkanje ampak najraje ima nekaj na listu narisano in potem ona to kao barva)
- pacanje s prstnimi barvami
- voziček s punčko, jo vozi in vozi okol po bajti
- risanke (nodi, krtek)
- zvečer rula punka (punčka), ki jo da spat zraven sebe, jo poboža in gresta skupaj spat

To je to, včasih se pa tud v druge igrače vpikne ampak vsakodnevno so na repertuarju le te ki sem jih zgoraj napisala.




Stran: [1]