|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.12.2005 23:35:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
16.12.2005 12:06:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sling
16.12.2005 12:24:23   
Anonimen
Nalin, tule vprašaj, če imajo večje obroče:
http://www.lotas.si/program.php

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sling
16.12.2005 15:22:13   
teta beta
Dobro si naredila. Obročkov se sicer ne vidi (ali pa sem jaz ena slepa kura), jaz imam fi 10 cm. Kot sem ti že pisala, mi jih je naredil moj fant. Če jih ne boš nikjer dobila, mi pa piši, lahko naredi še kakšne. Pa se ti zdi blago od rjuhe dovolj močno? Mene bi bilo strah da se strga, jaz imam žamet.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
17.12.2005 13:27:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sling
17.12.2005 19:29:21   
nana 27
Nalin, tudi jaz se pridružujem željam od Bagi user posted image  Po katerem načrtu si naredila sling? Po tem iz interneta?  Moj Miha tudi čez dan noče spati. Bi se pa nosil naokoli, ker je rad v moji bližini.  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sling
17.12.2005 21:29:35   
sharpy
Wau...res si ful pridna! user posted image user posted image user posted image
To prav lepo zgleda, jaz si bom tudi probala enega naredit.
Po katerem načrtu pa si delala?

Teta beta kako ti je fant naredil obročke? user posted image


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
19.12.2005 12:22:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sharpy)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sling
22.12.2005 10:46:36   
teta beta
nalin, se ti nisem mogla prej javi, ker sem imela težave z internetom. zdaj pa ti ne morem odgovoriti na ZS, menda zaradi tvojih nastavitev user posted image . ene obročke imam menda še doma, tisti so fi 8, drugače pa se zmeniva po novem letu, ker imajo drug teden kolektivni dopust.

sharpy, v službi jih je naredil, ne vem, kako, on je strojnik pa dela s takimi stvarmi. me je imel že poln kufer, ker sem jih najprej jaz povsod iskala, pol sem pa njemu težila, naj mi jih nekje najde. pa tudi on ni imel sreče user posted image

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sling
23.12.2005 9:39:13   
Anonimen
Sem posla meil na Lotas ali kaj le že tista firma, ki dela te obročke in kopiram, kaj so  mi odpisali:

Na zalogi imamo obroče v velikosti 5 cm notranjega premera, debelina žice 5 mm. Cena za kos je 84,00 sit.Večje dimenzije je možno naročiti ob minimalnem naročilu 100 kos !Srečno, zdravo ter vse naj,naj... mamicam iz inter. klepetalnice.LP Lotas

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
23.12.2005 11:13:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sling
27.12.2005 16:57:10   
shooo
a je katera mamica ki ima ta zolowear sling?ste z njim zadovoljne?
jaz se sicer bolj nagibam k nakupu traka (didimos ali hoppediz) sam ti zolowear super izgledajo!!!
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
27.12.2005 22:06:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sling
28.12.2005 9:57:01   
teta beta
Ja, sem ga dobila. Sem že tudi pretaknila garažo, ampak tistih starih obročkov nikjer ne najdem, fant pravi, da je možno, da jih je vrgel stran. Za nove pa po novem letu, vprašanje, kako bo bodo kaj imeli gužvo v službi in kdaj bo na voljo jeklo. Ima pa to v enem dnevu gotovo, ni panike. Bo čimprej, verjetno že v prvem tednu ali pa v drugem.

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
28.12.2005 16:10:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu teta beta)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sling
31.12.2005 22:27:09   
smeja2
shooo - jaz bom verjetno naročila en sling od zolowear-a ker so mi res ful lepi (za darilo od fotra dobim), tko da ti lahko pol sporočim. S tem k sm ga jaz naredila sm sicer zadovoljna sam niti pod razno ne zgleda tok lepo, pa še blago je kr ena stara rjuha - za prvo silo je ok!

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sling
1.1.2006 23:42:36   
shooo
smeja2! sem ze narocila od zoloja, crnega poucha,burnin love modelcek! sam se razmisljam o se enem na www.lucky-baby.com..
potem ko bo user posted image mal vecja bi pa se rada imela trak,tak da se lahko nosimo tudi na hrbtu.
cisto sem se navdusila nad nosenjem user posted image .upam da nam bo to laufalo.
jaz upam da moj burnin love prispe cez kakih 14 dni.porocam!
lp

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sling
2.1.2006 12:49:03   
smeja2
Super. Me prov zanima kdaj bo prispel. Jaz sm za enkrat naročila 3 vzorce blaga, da se lažje odločim.
Naročila pa bom raje sling. Zakaj si se ti za pouch odločila?
Men so ful lepi tisti iz svile, sam cena je pa tu mač, tko da bom verjetn enga bombažnega vzela!
No sporoči, ko ti prispe paket!

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sling
2.1.2006 14:54:19   
shooo
OJLA, jaz sem se odločila za pouch (a je to štorklja slovensko?)ker mi sam sling po obliki nekak " ne vsede". že prej sem imela namen kupiti samo trak (70x420cm) da krajce oviješ okoli sebe.ni mi nekak všeč tisti konec ki dol visi.potem sem pa zagledala te modlečke od zolo.pa sem dol podla. meni je tudi včeš tista svila samo je pa cena res preveč nabita!
si pogledala te na lucky.baby. ti so prav srckani pa se zelo ugodni!
lp

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sling
3.1.2006 20:20:20   
smeja2
Men se zdi da naj bi bla pouch štorklja sam nisem zihr.
Men se pa zdi, da je pri slingu velik več variant nošenja.
Pouch se mi zdi fajn za čist majčkene dojenčke. Ker najboljši položaj je cradle carry, drugi pa so pomoje boljš v slingu.
Sam moj user posted image  se itak ne mara več v tem položaju okol nosit. Je radoveden in bi skoz okol gledu user posted image .
Pa tud se mi zdi pri slingu, da se bolj prilagaja velikosti otroka, ker ga lahko nastavljaš, pri pouch pa je vse fiksno.
Ne vem no. Definitivno sporoči, ko dobiš zadevo.
Pa si pol izkušnje izmenjava.
Uni na lucky.baby so tud luštni, sam men se zdi un patent čez ramo boljši pri zolowear-ovih.

< Sporočilo je popravil smeja2 -- 3.1.2006 20:22:20 >

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sling
3.1.2006 23:27:59   
shooo
ja , se strinjam s tabo.meni se tudi zdi da vecji klinci rajsibolj ponkoncno sedijo, zato pa nameravam nabaviti trak tak da se bomo lahko nosili se sede, na boku, na hrbtu.
pa se to, ce bos narocala sling pri zolo.-ju naj te opozorim da shiping za slovenijo ni 2$ kot je navedeno v obrazcu ampak 27$!!!!meni so danes poslali obvestilo (in opravicilo).no, pa sem vseeno potrdila narocilo. me samo zanima koliko bom se davka placalauser posted image
lp

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sling
9.1.2006 15:00:54   
shooo
smeja2, danes je prispel zolow.pouch!!!(mu bom rekla kar sling ceprav nima obroca!!)  narocen je bil 3.1!!!!
izgleda fantasticno, si bom dala se enga pisanega zasiti- sedaj imam modeluser posted image . no rabim samo seuser posted image !
lp

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sling
9.1.2006 17:32:43   
medvedek
Punce zanima me, če se da to kje pri nas kupiti, predvsem pa videti,  kajti to stvar (sling) bi rada najprej videla in seveda tudi preizkusila,  na to pa bi se odločila za nakup,  če bi moja user posted image seveda uživala v tem. Saj smo namreč kupili že kar nekaj stvari (ležalnik, vedro ...) v katerih pa sploh ne uživa in smo zmetali že kar nekaj denarja v smeti.

Verjetno je pa super stvar in mi je vsaj na oko izredno všeč. Kaj pa menite o kengorujčku, ki ga že imamo, vendar ga še ne uporabljamo saj je user posted image še premajhna ????

LP MAMI

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sling
9.1.2006 19:29:28   
shooo
oj, medvedek! pri nas se da dobiti sling od štorklje ali pa ruta za nošenje.cene za rute so precej zasoljene!!!
ali pa v zagrebski trgovini kamaris www.kamaris.com
na netu imas tudi ogromno linkov, mislim da so najbolj znane dydimos, maya wrap...ce vtipkas baby sling
ti vrze ven ogromno linkov.pa se na RR so mamice, ki nosijo otrocke v slingih.. jaz sem najvec informacij dobila na hrvaskem forumu mam www.roda.hr , kjer imajo podforum "attachment perenting" in so same "nosilke" otrok v rutah, kengurujckih, slingih..z veseljem pomagajo.
jaz samo upam da se bo bubi rada nosila!!!! no sicer pravijo da ga ni takega bembota ki se ne nosi rad  so samo neizkuseni nositeljiuser posted image
jaz sem se zta zacetek odlocila za pouch, ker je bolj enostaven za nastimat, potem si se nabavim ruto (mislim da  bom kar kupila platno in obrobila) ker lahko otroka nosis na vec nacinov.
no v tem, ki ga imam naj bi lahko nosila otroka ko je vecji tudi na boku ali na hrbtu.
lp

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu medvedek)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sling
9.1.2006 19:48:24   
smeja2
shooo - to je blo pa ful hitr! Jaz še čakam na vzorce blaga!
Upam, da so jih sploh poslal!
Kdaj pa imaš rok? Predvidevam da 25.1.!!!
Kam boš dala zadevo sešit? Jaz bi tud mogoče.
Si me zdej čist zmedla s tem...kar ne vem za kaj nej se odločim za ring sling al pouch??user posted image
Bi mela kr oboje user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?