|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 14:21:57   
sharpy
Pozdravljene!
A mi katera lahko pomaga prosim?
Že skoraj 2 tedna povijamo našega user posted image v Pampers pleničke.
Počasi je dobil par mozoljčkov po desni nogici ()tam kjer je elastika od pleničk) in malo pod popkom.
Potem pa kar vedno več in več. To noč pa se je ful jokal in smo videli, da ima prav počeno kožico... kot, da bi mu kuhalo pod pleničko. Mažemo ga z Bepanthenom.
Ne vemo kaj naredit....zaenkrat smo ga previli samo v tetra pleničke.
A je imela še katera podobne težave?
Vsakega nasveta bom vesela.

Lep pozdrav

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 14:50:53   
LONA13
Tam kjer ima popokano kožo ga namaži z ribjo mastjo--ful pomaga. Probaj mu pleničko malo manj zategnit Ne vem če so tetra plenice kaj manj agresivne za kožo. Najboljše se ta (frišna) koža posuši na zraku. Pusti ga nekaj asa brez pleničke in ga potem fino namaži.

Upam da bo kaj boljše.

lp

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 16:33:51   
usa
tako kot je povedala LONA ribodermin mazilo je zakon.naša mala je pokakana 10 min.pa ima rito živo rdečo pa jo namažem z riboderminom pa je pri naslednjem previjanju rita že ok.poskusi pa še menjati plenice pa boš pol videla tudi spremembo.naša je tudi alergična na pamperske.imamo pa lumpi plenice.

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 16:36:29   
cmokec
Jaz bi zamenjala pleničke za enkratno uporabo in ritka prala samo z vodo in ne z kupljenimi robčki. Ritko dobro osuši in pusti malo na zraku, preden se do konca previjeta. Praška pasta  je menda dobra za mazanje, a sama je nisem poskusila.  Najbolje, da greš v lekarno vprašat kar danes ali jutri, ker nimaš kaj čakat. Če ne bo bolje, da k pediatru.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 16:50:21   
alisia
Pozdravljena Sharpy!

Naša pikica user posted image je mela tud podobno. Najprej nekaj mozolčkov, potem pa po celi površini rdečo razpokano kožico. Probali smo vse možne kreme in ni nč pomagalo. Potem mi je pa zdravnica dala Lotriderm(nevem če sm prov napisala), dobiš samo na recept in je blo prec bolš, že po prvem nanosu se je ful poznalo.
Uporabljala sm pa bombažne plenice Racman, občasno pa tud pamperske.
Tok, da najbolš, da greste mal zdravniku pokazat.

Lp

Ninauser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLENIČKE- pomoč
3.12.2005 17:21:33   
morskadeklica
Zabriši pamperskeuser posted image čimdlje.... Mi smo bili prejšnji teden ponoči na vsake 2 uri pokonci najprej zaradi nahoda, nato pa še zaradi pampersk. Prej sem imela babylove plenice, ker pa so se malo poslabšale, sem kupila pamperske. Katastrofa.... Očitno moji user posted image  ne pašejo, prav tako tudi ne tvoji... Zamenjaj plenice čimprej, ne čakaj. Pa pri nas je potem stanje malo omilil bepanthen.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu alisia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PLENIČKE- pomoč
5.12.2005 14:18:49   
sassa
Pozdravljena,

pri nas od Nežinega rojstva uporabljamo pralne plenice (bombažne). Ritko ji umivam le z vodo in vato, mila nismo še nikoli uporabili. Ritke ji prav nič ne mažem (imam le bepanten za vsak slučaj), drugih kremic sploh nimamo. V 8 mesecih še ni imela kakega posebnega vnetja (sem pa tja kak rdeč flekec, ki je prav tako hitro izginil). Pa še bombažne pleničke ne puščajo.

Bobažne plenice so cenejše, bolj zdrave za otroka, najbolj ekološke (pamperska rabi kar 500 let, da se razgradi!!!), itd. 


Če imaš le voljo, je vredno poskusiti.

Lep in vesel dan
Saša

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?