|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bruhanje
1.12.2005 12:50:12   
wawa
Moj 11 dni star Andraž, po jedi noče podret kupčka, ko pa ga previjamo ali pa medtem ko spi pa pobruha manjše količine mleka. Vem da je to normalno in pogosto, ampak me zanima če ima katera kak način s katerim bi se to omililo ali zmanjšalo.....ne vem drugačen način podiranja kupčka kot čez ramo, ali kaj podobnega??????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bruhanje
1.12.2005 12:57:32   
žužu
najprej čestitke, wawa!
preden ga previješ, poskusi 6ako, da bo za trenutek pasel kravice, mogoče bo tako podrl kupček. drugače pa je pri nas pomagalo le, da smo jih imeli nekaj časa bolj pokonci.

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bruhanje
1.12.2005 12:58:03   
NinaŠ
Mi se tudi trudimo s podiranjem kupčka - večkrat ne uspe kot pa ja, potem se pa borimo z istimi težavami kot vi (bruhanje).

Po neuspešnem podiranju kupčka v pokončnem položaju ga daj za nekaj časa ležat na trebušček (včasih že v tem položaju podre kupček) in potem spet dvigni na ramo - na ta način pri nas "izsilimo" še največ kupčkov.

LP

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bruhanje
1.12.2005 13:02:45   
Anonimen
halo wawa.

tudi moj ga ni hotel podirati, še zdaj ga vedno ne.
Midva najlažje podirava tako, da se vsedem v polsedeči-ležeči položaj na sedežni  in si ga dam na telo tako, da leži na trebuščku. Glavico ima na prsih, rokice pod gavico - pase kravice na meni. Malo ga potrepljam ali zazibam in rigec je tu.
To pomaga tudi, ko ga muči prdec ali kakec.
Sicer pa ni nujno, da vedno požre zrak, rigeca takrat pač ni. 

(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bruhanje
1.12.2005 23:44:21   
KODA
Jaz sem pri naših si pomagala tako,da je bil s trebuščkom obrnjen navzdol,ko sem ga držala na roki.Medtem sem ga gladila in trepljala po hrbtu in rigec je bil tu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Kdo?
Erin

Kdo obišče decembra vašega otroka oz mu prinese darila?

Miklavž (17%)

Božiček (8%)

dedek Mraz (8%)

vsi trije (22%)

Miklavž & Božiček (37%)

Miklavž & dedek Mraz (8%)


Število vseh glasov: 315

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!