Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Uf jst pa imena. Men je važn da lepo zgleda, pa kupm.
Mam pa: tri drevesa življenja, eno družinsko srečo, dva fikusa, eno padalko, eno uluftarko, pa dve k ličita na palmo To je pa vse. Lohk pa v album pogledate tiste k se spoznate in povete kaj so za ene.
Jaz imam: 1 dranceno (ki je tamali še ni uspel izkopati - je namreč na tleh in je iz principa ne dam drugam) 1 zamijo (mi full lepo uspeva) 1 slonovo nogo mali milijon aloe vere ( ni hvaležnejše rože - jaz sem ji pa tud ko si kaj naredim) 1 božično zvezdo še od lani (samo da ni rdeča) 1 babus 1 vrtnico (sem mislila, da bo crknila in je po čudežu preživela, tako da spomladi roma na vrt) Vse kalanhoje so mi uši požrle, tako da sem bila besna - so bile namreč full lepe, ciklamo mi je utopil, ko sem bila v porodnišnici, amarilusi pa šele ženejo - bodo počasi začeli cvetet (baje - jih moram še od mame prinest).
Na vrtu pa imamo okoli hiše džunglo, ki jo urejata tast in tašča (malo manjši grmi bi lahko bili), moj vrt pa je spomladi prav pisan od raznih narcis, zvončkov, trobentic,.........................................)
_____________________________
Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud) ----------------------------- Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
lex, kako pa uporabiš alojo? jaz jih mam zdaj že kar nekaj, ker se ful množijo, sam še nikol nisem uporabla za kako rano ali kaj takega. a kar stisneš list, da sok vn prteče al kako?
sicer bi pa pri nama mogoče kaki šitaki ali druge gobe loh uspevale, k mamo tolk vlage
_____________________________
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein
Ojej, jaz sem bolj švoh pri vzgajanju rožic. Mi ravno prav pride enkrat letno rojstni dan, da me obdarijo z novimi... Sicer imam trenutno eno orhidejo, na katero sem zelo ponosna prav zaradi zgoraj omenjenega razloga, saj mi je sedaj na novo začela delati poganjke in tudi že cveti. Poleg nje mi životarita še dve vijolici, ampak spomladi itak vedno nabavim par novih vijolic, pa je. Na balkonu (imamo zastekljenega) se pa že pol leta odlično počutijo tri ciklame. Drugače je pa moj oče pravi mojster v vzgajanju rastlin, tako da je pri nas kr on zadolžen za vse to. Pri mojih starših je tako res vse zeleno in cvetoče, pa na vrtu je ogromno vsega, no, pri nas, pa kakor že rečeno, bolj švoh.
Približno en miljavžent vijolic orhidejo(lepa,lepa) kroton v odhajanju spatifil drevo življenja me je pa že prerastel(pa nisem mrtva,samo bolj majhne rasti) pa crssula minor in major(mala in velika)