|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   premajhna teža
24.11.2005 12:15:30   
MIN
koliko tehtajo vaši dojenčki pri dveh mesecih?moja ima 4340,pa so mi rekli da je premalo,da bi jih mogla imet vsaj 4600.dojim jo kolikor ji pač paše,vem pa da je malo lena pri hranjenju. a je imela še katera podobne težave pri kilaži?tudi dodatek ji dajem pa vse skupaj nič.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: premajhna teža
24.11.2005 12:20:07   
fricka
Jaz sem jih imela. Zaradi njene lenobe sem začela izčrpavati in dodajati. pojesti mora 150 ml x teža / št. obrokov. Me sva na tak način premagali ta problem. Se pa posledično nisva dojili do 2,5 meseca- se je navadila na stekleničko. Po tem času je pa že sama dobro jedla, najprej pri meni potem pa še stekleničko kolikor je pač hotela.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: premajhna teža
24.11.2005 12:23:01   
April
nič nisi napisala, kakšna je njena porodna teža. ponavadi se pa v prvem mesecu zredijo kilo ali več.

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: premajhna teža
24.11.2005 12:33:57   
MIN
porodna teža je bila 3340

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: premajhna teža
24.11.2005 12:53:41   
Meceno
Je čisto OK, bo pač malo bolj suha, sem videla deklico pri 8.mesecih z 6200g, pa je bila lepa oz normalno izgledala, namreč moja jih je takrat imela ravno toliko oz 20g manj pri štirih mesecih. Sicer tista deklica je bila kot beba zelo bolna ampak bo vse nadoknadila.
Me moti ko eni pediatri malo pretiravajo user posted image

Lp

(odgovor članu MIN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: premajhna teža
24.11.2005 12:59:46   
malika
Eni očitno res pretiravajo. Dojenček se mora na mesec zredit najmanj 600g, tako da brez skrbi, tvoja pupika lepo napreduje user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?