|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice za kopanje
23.11.2005 9:05:27   
Meceno
Kje se jih kupi ?
Tara je stara dobre štiri mesece in pol in ima št.plenic 3, a imajo za tako male te plenice ?
Kako pa ste kaj MB navdušene nad Habakukom,...oz a greste kdaj tam z malimi bebami ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 9:16:04   
Antigona
V DM-u jih imajo. Jaz sem sicer kupila 7-13kg, sem pa videla da imajo tudi manjše to je od 4-9 kg. Sprobala jih še nisem, jih bom drug teden....

Lp,
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 11:07:10   
Barbela
Tudi jaz sem jih zasledila v DM-ju. In Antigona, ko jih sprobaš javi, kako so se obnesle, ker me zelo zanima. Hvala.

Lp, Barbara

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 11:13:55   
SaaS
Jaz jih že nekaj časa uporabljam. Mali ima zdaj 9,5 kg in nosi tiste 7-13kg. Hodiva na plavanje za dojenčke in sem zadovoljna z njimi.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 11:20:13   
Barbela
Ok, hvala Saas.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 12:14:11   
Meceno
Sem kupila babylove za plavanje, a obstajajo še kakšne ? A so te dovolj dobre, malo premalo podlago mi imajo user posted image
Kaj pa če se pokaka, namreč se še dojiva in je bolj tekoči kakec user posted image

Razmišljam da bi dala spodaj Pampers Sensitive, pol pa tele babylove gor ? Je katera takole poizkusila ali se je preveč napojilo vode ?

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 14:35:20   
petraz
Tudi jaz sem že uporabljala plenice iz DM in sem zadovoljna z njimi.Drugače pa so zelo vredu Huggies "little swimmers". user posted image  Svetujem pa ti, da ne uporabljaš spodaj nobenih drugih plenic, niti Pampers Sensitive, saj se preveč napojijo vode (preizkušeno). Tudi midva se dojiva in ne prepustijo.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice za kopanje
23.11.2005 15:07:31   
SashaB
Mi uporabljamo Huggies in so ok. Kupila sem sicer velikost od 7-13 kg, pa sva jih začela uporabljati ko je imel malo več kot 6 kg in je bilo vse ok. Vedno pa se uporabljajo samo te plenice (ne še kakšne Pamperske ali pa kaj takega zraven), saj so dobro oblikovane in namenjene plavanju.

Pa veliko čofotalnih užitkov user posted image user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?