|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice...
21.11.2005 17:25:25   
Ančika
Hojla vsem skupaj! Imam "pužo", staro 10 tednov, težko nekaj čez 6 kg user posted image  in problem s plenicami user posted image ... Ponoči prav vsaka (prizkusila Pampers in Babylove) premoči, tako da jo moram kar naprej preoblačiti, in to bodi, pajaca ali hlače, skratka vse... Kaj svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice...
21.11.2005 17:36:07   
tincci
Kok se je pa rodila težka??

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice...
21.11.2005 17:46:15   
krompircek
ja težka punčka user posted image . Glede plenic jaz sem imela približno isti problem. Rešla sem ga s plenicami Lumpi res so dobre nikoli še niso premočle pa tud rito mamo super. POSKUSI.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.11.2005 17:51:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ančika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice...
21.11.2005 18:21:33   
Anonimen
Mi imamo doma tud vse po vrsti...Fixies, Pampers,...pa nekako ugotavljam, da so edino tiste iz Leclerka (Monts Enfants - nekaj takega) zdržale celo noč (beri od 18.30 do 7.30). Je pa res, da so precej čudnega materiala...mal tko...šumijo user posted image  pa še poceni so user posted image
Aja, so pa tiste od 7 do 18 kil user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice...
21.11.2005 19:49:04   
petrulja
Tudi nam so pleničke nekako spuščale - včasih. Uporabljamo Fixies, včasih pa tudi Pampers. Nina je stara 4 mesece in pol in težka cca 6,2 kg pa pleničke redko kdaj spustijo. Ponoči uporabljamo izključno fixies ekstra class 3, in ne premočijo. Mi smo čisto navdušeni nad njimi in uporabljamo Pampers samo zato, da jih do konca porabimo. Res ti jih priporočam. Je pa možno, da mogoče naše otročke kdaj malo bolj na hitro previjemo in ne naštimamo pleničke tako kot bi morali. Tudi meni se je zgodilo pa sem frdamala čez plenice, pa sem bla vseeno jaz kriva in ne plenice.
Lp petrulja

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice...
21.11.2005 19:57:36   
KODA
Probaj še Pampers Sensitive,ker imajo te pleničke raztegljive ježke na pleničkah in lepo se prilegajo telesu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice...
21.11.2005 21:22:32   
Lejči
hojla,

pri nas se zelo dobro obnesejo pampers active fit user posted image .

lp,
Lejča

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice...
21.11.2005 23:37:50   
mamči
Mogoče imaš eno številko premajhne plenice? Našemu je tud skoz curilo (je tud velik in težak rad veliko je) pa smo probali z večjimi pamperskami in zdaj je o.k. Sicer mu jih moram v pasu malo bolj fiksirat, drugače mu kljub temu lepo stojijo in lepo pijejo!

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice...
22.11.2005 11:52:24   
lucky 111
Pampers sensitive-pa poskusi res eno številko večje!


lp

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
22.11.2005 12:46:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lucky 111)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice...
23.11.2005 10:11:48   
Ančika
Ko se je rodila, je bila čisto "normalna": 3220g, 51cm. Ampak se pa neverjeno redi, pa to z mojim mlekom user posted image , samo včasih zvečer mogoče mal dodajamo Aptamila, ker "mlekarna" ne folga.  

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice...
23.11.2005 10:17:46   
Anonimen
probaj vijolčne fixiesuser posted image

(odgovor članu Ančika)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice...
23.11.2005 14:39:48   
zivica
pampers sensitive so zakon

(odgovor članu Ančika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?