zunanja temperatura (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mojcadamijan -> zunanja temperatura (21.11.2005 13:24:54)

Zanima me, če je kakšna temperaturna meja do katere greš še lahko z dojenčkom ven oziroma ne-naša pupica je stara 3.5 mesece




Dejča -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 15:04:32)

Naša Tara bo čez pet dni stara 5 mesecev in sva se ravnokar vrnili s sprehoda - zelo romantičnega, saj je vmes začelo snežiti. Zavila sem jo v vrečo (zelo topla), pa še dve odejici za povrhu, spodaj obelečena normalno. Temperatura je pa okrog ničle, mogoče malo pod njo. Sem jo vseskozi preverjala, če ima mrzla lička - malo so bila, a ni bilo prehudo. Jaz osebno mislim, da tam nekje do - 5 stopinj še ni krize, če otroka fajn oblečeš. Saj mora na zrak.




kati* -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 15:09:53)

menda je min. zun. temp. + 5 stopinj ... pa še to ni fajn da si zunaj več kot 10 min ... pa fajn je da ima duda, da ne vdihava mrzlega zraka




CatJa -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 15:19:24)

Lansko zimo je bilo eno obdobje, ko je bilo ornk pod 0. Pa sva s tamalim kljub temu hodila ven. Vendar mislim, da ko je bilo pod -10C, sva ostala na toplem.




Anonimen -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 15:27:37)

Če je otrok toplo oblečen in zadekan v vozičku ni problema.
Mi smo ob vsakršnem vremenu ven hodili nič nas ni ustavilo razen naliva.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




mojcadamijan -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 15:34:58)

Medve hodiva ven kar v kengorujčku-olečena pa je v body, pajac, majčko, zimski pajac, šal in kapo pa nogavičke in volnene copatke-mislim, da je dosti.




anckabancka -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 16:16:17)

Midva sva bila danes zunaj dve uri in pol, pa je bilo +1C. Mali je star 4,5 meseca in je zelo zdrav. Mislim, da mu mrzel zrak ne škoduje. Pa itak ga ful oblečem pa zadekam...




tincci -> RE: zunanja temperatura (21.11.2005 16:59:19)

Naša bo stara 3 tedne in smo bili do sedaj trikrat zunaj po dobre pol ure, pa je blo malo nad ničlo... ful sem jo oblekla, pa ker je malo pihalo, še tetra pleničko čez odprt del vozička... se mi zdi, da jo je treba vsaj dvakrat na teden tud pozimi ven peljat, da se prediha!




Stran: [1]