|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 15:03:52   
KIRA
http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,396,100687

BLJEK PA CERKEV.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 15:26:33   
Anonimen
Naj mi en pove kermu se danes sploh še lahko zaupa otroka user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 15:36:55   
KIRA
ne vem. ampak ko kaj takega pride na dan, mi grejo lasje pokonci!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:03:00   
S@b@
In še kar se bodo sprenevedali.....user posted image user posted image

_____________________________

Saba

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:13:18   
Anonimen
Katastrofa.......
Najbolj pa mi da mislit tale odstavek:

V sistemu prikrivanja je – vsaj do 90. let – sodelovala tudi policija, ki se ni upala drezati v privilegirani položaj rimskokatoliških krogov. Z obtožbami si niso upali na dan niti laični učitelji, saj večino irskih šol vodijo duhovniki. Molčale so celo zdravstvene službe, h katerim so se zatekle žrtve ali njihovi starši.
V sistemu prikrivanja je – vsaj do 90. let – sodelovala tudi policija, ki se ni upala drezati v privilegirani položaj rimskokatoliških krogov. Z obtožbami si niso upali na dan niti laični učitelji, saj večino irskih šol vodijo duhovniki. Molčale so celo zdravstvene službe, h katerim so se zatekle žrtve ali njihovi starši.

Halo? Ma a so normalni? Tistim duhovnikom bi itak odrezala njihova premoženja... in jih pustla trpet...... do smrti....
Enako pa bi nardila z vsemi tistimi, ki so to vedeli, pa niso zaščitili otrok.
Eni in drugi so ZVERI.
 
 

(odgovor članu S@b@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:15:44   
Anonimen
Sicer pa Kira.... a misliš da je med učitelji in drugimi pedagoškimi delavci (recimo vzgojitelji v dijaških domovih) kaj manjši procent pedofilov in posiljevalcev?
Ne.... je čist isti... sam da o tem se ne razpravlja na veliko..... se pomete pod preprogo... kot se je to delalo z duhovniki na Irskem.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:24:30   
KIRA
ja, to tud drži. je bil lani, oz. v začetku tega leta tukaj pri nas en tak primer, ko je en učitelj ene fantke nekaj nadlegoval.... kolk je pa zapora dobu pa se ne spomnim natančno. men se zdi da 13 let.
a kaj je to, ko nekomu uničiš življenje???

mislim - vse drugo še nekako razumeš, tud umore in take stvari, čeprav je tud to gnusno. da se pa nekateri znašajo nad nedolžno deco, to je pa BOLANO. to niso ljudje. še živali niso. tiste to ne delajo.
GNUSOBE. grrr

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:26:12   
Anonimen
Pol boste nekatere težile zakaj nočemo krstit otroke... meni en duhovniški prasec ne bo izvajau sakramenta na mojem bitju.
P o vrh vsega, jih je 90% pokvarjenih in s tako energijo ne bi omadeževala tako čistega bitja kot je novorojeni otrok!
In to naj bi bil potem zgled, če se bo hotel kaj naučit o krščanstvu se bo od mene, ne bom nikoli dovolila, da bo pripadnik te PREKLETE SEKTE...kjer se krvav denar žanje!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 16:27:33   
KIRA
se podpišem pod tale zadnji odgovor. se absolutno strinjam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 17:31:22   
Moyca_
PREKLETE SEKTEuser posted image  JA STE ENI NASTROJENI SOVRAŽNO
mislim svašta

v vseh verskih, političnih,..... takoimenovanih sektah oz. skupnostih se najdejo posiljevalci, morilci, tatovi, hinavci, prasci,...............
tako pač je in ni sedaj tukaj samo cerkev tista

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 18:40:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pol boste nekatere težile zakaj nočemo krstit otroke...


Anonimna... eno mi pokaži, ki je težila, da moraš dat krstit otroka! No dej!

Jaz (pa mi ni treba bit anonimna da to priznam) ko sem vzgojena katoliško pa sem kar precej v tem...... vsakega, ki želi krstit otroka samo zato, ker je moderno in kr neki..... prepričujem obratno.

In ni treba ob vsakem pasjem drekcu kritizirat Cerkve...... (ok posilstvo otrok ni pasji drekec, da ne bo katera to tako razumela!!!!)
Pol lahko tud otroka izpišeš iz šole... je glih tolk prascev tam kot pa v duhovniških vrsta... ja pa na cesto tud ne smeš spustit otroka... ga lahko kak pedofil napade.....
Pa v trgovino tud ne sme it sam....user posted image

NO dej se skuliraj..... pa kritiziraj duhovnike pedofile.... pa učitelje pedofile... pa vso to negativno energijo porabi v to smer... namest da pljuvaš kar vse počez. Svet ni črnobe.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 19:39:49   
Seven*
Najbolj grozno je to, da so to ljudje, ki bi morali uciti moralne vrednote in stati za njimi. Mogoce jim zato ravno najbolj zamerim. Oni so tisti, ki opredeljujejo na nek nacin kaj je greh in kaj ne.. Seveda se vsepovsod najdejo posiljevalci, ampak v taksnih krogih, kot so nosilci krscanske vere, pa jih ne bi smelo biti. Za cem potem dejansko stojijo, v kaj verujejo? V satana?

Grozno. user posted image  Pa bi clovek mislil, da lahko ravno duhovniku najbolj zaupas.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 19:44:27   
KODA
Kako morejo to počet otrokom.
Za celo življenje,otroku lahko pustijo štempelj.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 19:54:13   
S@b@
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Sicer pa Kira.... a misliš da je med učitelji in drugimi pedagoškimi delavci (recimo vzgojitelji v dijaških domovih) kaj manjši procent pedofilov in posiljevalcev?
Ne.... je čist isti... sam da o tem se ne razpravlja na veliko..... se pomete pod preprogo... kot se je to delalo z duhovniki na Irskem.....


Od kod pa veš, kolikšen je procent pedofilov med vzgojiteljiuser posted image


_____________________________

Saba

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 19:59:55   
Moyca_
ja svet je nor

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu S@b@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 20:09:00   
Marogica
Mogoče bo počasi kdo razumel, zakaj sem takšna nasprotnica cerkve, kot instiutcije. To je eden izmed razlogov-zlaganost, pokvarjenost, izprijenost in fopanje ljudi z nauki, ki se jih tisti, ki bi to nabolj morali, ne držijo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 20:32:08   
Pupica
Ubogi otročkiuser posted image , pa user posted image tisti, katerim so bili zaupaniuser posted image

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 20:36:06   
Anonimen
Ojej user posted image

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 20:36:28   
BigWhale
Veliko vec zlorab otrok in najstnikov se dogaja v okviru druzin. Veliko vec, samo za to nihce ne ve.


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 20:44:12   
Anonimen
Matovilc, preberi kaj je napisala seven, pa se skuliraj!

(odgovor članu BigWhale)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 21:26:17   
Anonimen
Anonimna sem si prebrala kar je napisala Seven. In se popolnoma strinjam z njo. Še vedno pa ne bom sekala čez vse duhovnike, ker vsi niso takšni.... verjemi.....

Glede zlaganosti in ne-vrednot....... ja veliko tega lahko najdeš za zidovi cerkva in samostanov......
Še vedno pa ostane druga stran..... dobri, pošteni, iskreni duhovniki, redovnice, ki se RES trudijo za dobro mladine (tudi takšne na obrobju) - pa so iz strani drugih duhovnikov zasovraženi.... Človek se res vpraša zakaj.

Hm... a sem mal zabluzila s teme.

NO še vedno mislim da bi mogli vsem pedofilo (družinske, učiteljske, duhovniške) lepo počasi rezati njihovo premoženje..... vse do smrti... pa bi blo to še premilo za njih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 21:34:56   
Seven*
Res je. Ne smemo obsojati vseh duhovnikov. Tudi cerkve ne.. Me pa pretresejo taksni dogodki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
20.11.2005 23:07:36   
BigWhale
Saj cigani tudi vsi ne kradejo...


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
21.11.2005 0:56:52   
JASNA D
Načeloma se strinjam s Seven in ostalimi z razliko, da jaz Cerkev močno obsojam. Zakaj - na kratko je Marogica lepo povedala.

To je najhujša mafija - ja vem, sem že 14 dni nazaj isto napisla......

Dragi obiskovalci cerkvenih obredov RKC - prijetno asimiliranje vam želim. Bog je vsemogočen in predvsem pravičen. Pa ja de, zato pa je toliko gorja na svetu. Pa naj je to vaš ali njihov Bog....

Jasna

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IIIIIIIIIIIIGIT FUL IN FEJ
21.11.2005 7:48:25   
Anonimen
prokleti prasci!
še en razlog več zakaj sem proti tem sralcem!

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?