|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odeja iz ovčje volne za voziček
18.11.2005 21:22:36   
bobek05
Evo, saj sem že na drugem forumu dala gor to temo, ampak boljše 2x kot nobenkrat...

Pa me zanima kje se da to nabavit.. po možnosti v MB user posted image Pa koliko stane.. Zunaj že fajn pritiska mraz, odejica pa se mi zdi premalo za voziček..danes pa že SNEG med dežjem user posted image .. V Avstrijo mi tudi ni za hodit samo zaradi tega user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
18.11.2005 21:26:42   
mala maja
bobek   nam je pravkar pediatrinja na pediatrični rekla da je to največje leglo pršič in da nikar dajat to otroku.

Čeprav je meni tud všeč. Drugače pa probaj v trgovini Dolar oni majo te reči.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
18.11.2005 22:02:19   
bobek05
če so pa tak tople user posted image kaj pa mu naj pol dam user posted image samo odejica se mi zdi premalo, še posebej ko bo -15...

p.s. : v MB obstaja trgovina Dolar????

sploh nisem razmišljala o pršicah... je pa logično, seveda...user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 7:18:42   
April
Poglej v neckermannov katalog za dojenčke. Tam je taka odejica za v voziček. Je pa iz umetnega materiala, tak da to ni zanimivo za pršice. Mislim, da je cena okoli 10 jurjev.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 7:59:28   
Marogica
Obstajajo tudi zimske vreče za vozičke, jaz sem gledala takšno iz umetnega polnila in puha. V Tchibo, Avstrija, stane p okrog 6-7 tisoč, če se ne motim.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 12:34:19   
pravljica
bobek, v mercator na taboru pridi pogletat - takoj ko prideš v trgovino...pri sadju jih imajo...so kar velike, ampak tudi umetne...pa niso se mi zdele drage

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 18:28:59   
frutka_
Bobek jaz sem kupila zimsko vrečo iz perja, podloženo s flisom (kot puhovka je!) v AUT v Eduscho trgovini. Imaš jo v Lipnico do tja pa ni daleč. Stala je 27eur in je zelo topla, lahko jo pereš, sušiš v sušilcu, uporabna je do 3.leta starosti, gornji del lahko spremeniš v kapuco (če je dojenček majhen), paše pa ne vse vozičke-marele. Bom dala gor slikice kako zgleda. Jaz malega dam noter in je vroč ko ga pripeljem v vrtce, zelo je topla, zadrga se odpre do konca, ima luknje za pasove...v glavnem zelo je fina. Originalna za Quinny bi me prišla 15tisoč!

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 19:07:09   
Anonimen
Bobek05, spodaj daj ovčjo kožo, da bo lepo na toplem sedel, za v voziček pa res kupi vrečo, tisto je res krasna stvar. Lepo ga notri zapneš do podpazduhe, pa nič se ne more zbrcat. Res je to najtoplejša stvar.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 23:03:55   
Urška*
Frutka, a lahko malo bolj natančno poveš kje se ta trgovina točno nahaja?
Sem hotela najprej kupit vrečo ki je podložena z ovčjo volno, pa mi je tale bolj všeč! Pa seveda bolj ugodna tudi!user posted image

Hvala!

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
19.11.2005 23:14:07   
pravljica
frutka mene tudi zanima (za comforta)...a je v črni barvi tudi? je dovolj velika, da malčka s kombinezonom vred vanjo spravim? zakon mi je to, da gre v pralni stroj in v sušilca user posted image  daj slikice gor, za predstavo



_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
20.11.2005 20:54:05   
frutka_
Urška, Eduscho trgovina je v Lipnici v strogem centru mesta in pa v šoping centru Seiersbergu (če poznaš, poleg trgovine Mango).
Pravljica vreča je samo v svetlo modri barvi, sicer na njihovi internetni strani imajo še temno modro ampak mi je prodajalka rekla da imajo samo te. Slikice grem zdaj TAKOJ gor dat!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
20.11.2005 21:35:12   
Urška*
Frutka hvala!user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odeja iz ovčje volne za voziček
21.11.2005 8:36:37   
ribica.
Mi smo dobili za darilo deko iz prave ovčje volne, malo večjo, ki nam je odlično služila za v voziček. Bila je dovolj velika da je tamala na njej ležala in bila potem še pokrita čez, pa še za rob se je fino zatlačilo. Uporabljali smo jo še potem, ko je dopolnila že eno leto in je bila že bolj mobilna. Dekico smo pač prilagajali potrebam in jo zavihali navzdol, po potrebi. Skratka, ni je utesnjevalo, če je želela z rokami bolj mahat naokrog.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?