Rabljena oprema (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


kursa -> Rabljena oprema (17.11.2005 12:51:43)

Ali imate kakšnje izkušnje z kupovanjem rabljene otroške opreme v komisijskih trgovinah. Zadnjič sem šla malo pogledat v Smrkolina, pa me je skoraj kap, vse nametano pa še cene se mi zdijo kar visoke.




sazi -> RE: Rabljena oprema (17.11.2005 17:31:40)

Sem si sama ogledala stvari v Smrkolinu, Mulcu in Šparovčku. Povsod so stvari naložene ena čez drugo, ampak najbolj urejen mi je bil Šparovček (precejšnja razlika v primerjavi z ostalima dvema). S cenami je pa tako, da je kar ceneje kot novo, pa dražje, kot preko oglasov - saj je logično: plačevati morajo prostor, prodajalko, davke... Imaš pa izbiro na enem mestu. Jaz si zaenkrat samo ogledujem, sestra pa za svojega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] včasih kupi kakšno stvar tudi v teh trgovinah.




elizabeta p -> RE: Rabljena oprema (17.11.2005 21:27:04)

Jaz sem v Smrkolinu kupila stolček za hranjenje in je v redu. Bil je dosti cenejši kot nov.




morskadeklica -> RE: Rabljena oprema (17.11.2005 21:33:20)

Jaz sem kupila stolček za hranjenje, stolček za v banjo. Oboje več kot pol ceneje in zelo ohranjeno. Stolček za čofat je bil še v original škatli-kot nov. Po mojem mnenju sploh ni bil uporabljen. Se splača, sploh, če moraš vsak tolar večkrat obrnit.




bskrle -> RE: Rabljena oprema (18.11.2005 18:57:39)

V Medvodah ni nič razmetano, vse je lično raztavljeno.




pika** -> RE: Rabljena oprema (18.11.2005 22:21:37)

Zaenkrat sem sam gledala. Me je pa matral vozičel Quinny FS z lupinco in nevem kaj vse cena pa 35 ali 45000 SIt. Saj ni važno - je dost ceneje kot je nov . Sam kaj, ko imam že 2 vozička.

Iskala sem bundico za našga pikca, pa sem mi je zdel vse tko staro in - umazano ! Cene so ble pa previsoke. Raje počakam razprodaje.




Anonimen -> RE: Rabljena oprema (21.11.2005 9:34:58)

a kera ve če iščeš točno določeno zadevo a se jo da kao rezervirat in če jo dobijo da te pokličejo?




Rahelca -> RE: Rabljena oprema (29.11.2005 21:14:05)

Mene pa zanima, če je katera tako prijazna in mi pove, kje so trgovine Šparovček, Smrkolin in Mulc.
Tenks!




turbo -> RE: Rabljena oprema (29.11.2005 21:28:34)

šparovček - medvode
smrkolin - celovška lj
mulc -  tržnica šiška, če me spomin ne vara




Stran: [1]