|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 9:46:15   
HuAnita
Ne bom spet bentila, koliko stanejo, pa jih je capinka prerasla v 2muser posted image user posted image user posted image
Za zimo bi ji kupila gore-texs, stanejo pa 16 čukov, ampak niso pa ortopedski. glede na to, da že lepo hodi - jih še potrebuje?
Pa še to: kako boste čez zimo obivali malčke zimo - so eni sami škorenjci dovolj?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 9:50:29   
Anonimen
Saj sploh ni potrebno, da ima otrok ortopedske čevlje, če tako ne predpiše ortoped. Nekateri pediatri, med njimi tudi naša, sploh pravijo, da so veliko boljši za razvoj nogice navadni čevlji.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 9:56:18   
CUKRČEK
Ah, naša ima čist navadne čevlje od Alpine ali pa kake druge, ki ne stanejo 10 čukov. PA glih tako lepo hodi in ima lepo nogico.
Da bi dala 16 jurjev za otroške čevlje, ki jih bo čez 2 meseca prerasla mi niti na kraj pameti ne pride.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 10:04:22   
HuAnita
Saj tako tudi meni kmečka logika pravi, da ne potrebuje ortopedskih...
Goreteks pa bi kupila zato, da ji ne bo premočilo, ko se bo podila po snegu...
Pa koliko parov potrebujem - dvoje ali bodo 1 dovolj?user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 10:05:13   
HuAnita
Aja, še to: pa imajo pri Alpini tako majhne številke-19, 20???

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 10:06:19   
ma-ja
Jaz tudi dam 16 jurjev za čevlje in to za oba otroka. Od Superfita se zimski škornji super obnesejo. Celo zimo jih nosita, imata pa ponavadi samo ene čevlje. Jaz sem pa tako ziher, da nogice ne bodo mrzle in mokre. Raje zase najdem kaj cenejšega.

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 10:07:14   
Anonimen
Goretex sem jaz ravno včeraj gledala v Massu, pa so bili po 9.600 SIT. Saj je drago, ampak še vedno malo bolje. Rabiš pa ene, po moje, pa še ene za v bolj suho. Vsaj jaz vedno tako prakticiram pozimi.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 11:15:29   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Aja, še to: pa imajo pri Alpini tako majhne številke-19, 20???


Jaz sem ji kupila št. 22.......sam mislim, da imajo tudi manjše številke.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 11:20:05   
Veverička
Mi pa smo v Avstriji (Shoe for you - upam, da sem prav napisala) naleteli na Superfit (goretex) znižane na 19.90 EUR - nebesa so se mi prikazalauser posted image .
Se splača it pogledat med zadnjimi pari (poglej še v kakšnem Humanicu).
Naši so bili znižani iz 65 EUR!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 12:08:57   
dory
Jst tamalmu nisem nikol kupvala ortopedskih cevljev...ma sicer ful platfus ampak tega tud ortopedski cevel ne bo pocajtal...je rajs polet mal bolj bos pa je..

Jst sem mu kupla goretex ala skibucke varianta za ta hud sneg ( ce ga bo kej ), pol ma ene za doma zbit in ene za ta lepse...skor moram tko prakticirat ker v negovih navalih trme zabija cevle ob beton in so kmal bolj bogi zato s takim ne morva hodit se okol user posted image

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 12:37:59   
Anonimen
mi mamo za našo ene škornčke take mal lepše - frima ciao bimbi kuplene v massu za 8 jurjov znižane iz 10. so pa not usneni in clo ortopedski.
pol sem ji pa kr v tojsu kupla ene ala skibucke, upam da niso premočlive in mačka majo not, to bo za v sneg. pol ma pa še navadne cicibanke softise za do avta pa nazaj v bajto :) no te nos že zdej celo jesen pa pol pomlad bo mela ene nove, za vmes so pa škornčki.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 13:42:05   
urška
mi smo bli s tamalim pred kratkim pri otroćkem ortopedu in je rekla, da ortopedski čevlji so preteklost; da je to samo potuha za nogico in da so navadni v redu že od prvega dneva naprej. in da mora biti otrok čim več bos. tko da se ne sekirat če niso ortopedski;
mamo pa ni ene čevlje - ponavadi malo višje, ene pa ski bucke ki ne premočijo, pa ponavadi jih še s tistim sprejem za impregnacijo našpricam.
je pa tud to res, da naš ma večino časa mrzle nogice, pa ni važno če je notr mucka ali je pa ni...
morem pa tudi jst še ski bucke mu kupit....kje v A je shoe for you? oz. je kje v celovcu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
16.11.2005 22:47:30   
andrejaz
Najbrž je mislila na trgovino Shoe 4 you. Če je v Celovcu ne vem, je pa sigurno v Beljaku. Je pa superfit tam cenejši kot pri nas (copati ki so pri nas 4000 SIt, pridejo tam 3300 SIT)

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Do kdaj ortopedski čevlji?
18.11.2005 14:39:55   
skuštrana
Ej Anita, pojdi pogledat v Jello v Celju. Sem danes videla od Superfit-a goretexice za okoli 9.000. Na znižanju. Samo se mi zdi, da je bilo samo še par škatel pa za številke ti tud nevem povedat...

< Sporočilo je popravil lenkaS -- 18.11.2005 14:40:59 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?