[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.11.2005 16:05:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jazz -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 16:13:27)

Jaz sem Matica že od začetka polagala tudi na trebušček,tako da ne vem če je kakšna točno določena starostna meja. Poskusi ga parkrat na dan ko ga previjaš dat še na trebušček malo, če mu bo pasalo mu bo, če mu pa ne bo se bo pa tako oglasil!




Dejča -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 16:20:21)

Se strinjam z Jazz. Tudi mi smo Taro že po nekaj dneh začeli dajati na trebušček na odejici in je kar hitro začela moleti glavo k višku. Pravijo, da je to dobro za otrokov razvoj. Boš že videla, ali mu odgovarja ali ne. Tara je hotela glavico držati pokonci že kmalu potem, ko smo prišli iz porodnišnice in so bili tudi vsi presenečeni, kako močna je. seveda pa mu jo vseeno podpiraj do pbl. 3 mesecev.




Veronika -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 16:30:22)

zivjo
tokrat odgovarjam prvic, ceprav redno prebiram forum, se posebno del o novorojenckih/dojenckih, ker imamo tudi mi "mladicka" - tjaso [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], staro sest tednov. in se posebno so mi pomagali nasveti in izkusnje o dojenju.
tudi jaz jo vsak dan pri ali po previjanju malo polozim na trebuscek. pri prvi posvetovalnici mi je sestra rekla, naj bo vsak dan vsaj 10 minut tako. no, ne skupaj, ce ji/mu ne pase, ampak veckrat na dan.
sele potem sem se spomnila, da sem res tudi pri prvi hcerki delala tako... ah, v osmih letih se dosti pozabi.
pozdravcek vsem,
veronika




nita -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 16:34:41)

Ja, ti Žana kr obrn okol vsak dan mal in vsak dan več. Naj si kr jača hrbtenico.




nita -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 16:35:45)

Aja, še to. Komolčke mu obrn navznotr, tako da bo slonel na njih in ne na prsnem košu.




soncek&luna -> RE: pasenje kravic (11.11.2005 17:48:38)

jaz ze od zacetka aljaza polagam tudi na trebuscek... so mi ze v porodnisnici rekli, da lahko, ce sem zraven....ne za dolgo seveda... pa se izredno uziva




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.11.2005 17:56:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]