Dojenje ponoči??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


bambi -> Dojenje ponoči??? (7.11.2005 10:04:57)

Imam še eno vprašanje.... Ponoči sem mojo pupo vedno jemala v dnevno sobo, da sem jo podojila, potem sva podirali še kupčka in sem jo tako vedno predramila.... Sedaj jo vzamem v posteljo ji dam ziziko, se lepo napapa, ampak pri tem zaspi in spi kot top.... Pri tem pa seveda ne podirava kupčka, ker se mi smili in je ne mečem čez ramo..... Kako pa to urejate ve???? A je fejst narobe, če ne podre kupčka, včasih mi ga celo podre leže....

LP Bambi




corfu -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 10:08:01)

Jaz mu ponoči nisem nikoli podirala kupčka in ni bilo nobenih težav, nikoli.




PBJ -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 10:33:10)

Mi moramo tudi ponoči podirat kupčka, drugače poliva v posteljici. Dojim ga v postelji, ko pa vidim, da več ne vleče dobro in da že malce dremlje poleg, ga dvignem in takoj podre kupčka. Nato takoj zaspi. Čez dan mi nikoli ne podre kupčka tako hitro kot  ponoči.




Anonimen -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 11:11:09)

Mi ponoči nikol nismo podiral kupčka, pa je blo vedno okej [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




smeja2 -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 11:37:10)

tud mi ga ne podiramo ponoči
lp
smeja




borci -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 12:06:59)

mi smo ga podirali nekje do 3-4 m, potem pa ne več in je blo vedno vse ok.




urbancek -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 13:09:42)

Ponoči, ko se podojiva, jo dam ležat na svoj trebuh, tako da sta trebuh in trebuh skupaj, pa zelo lepo podre kupček, potem pa se samo zasučem postrani in spi naprej kot angelček.

Veliko uspeha




urbancek -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 13:10:22)

Pardon - ga dam




kati* -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 13:10:39)

mi pa sploh ne podiramo kupčka [sm=smiley13.gif] ... smo se matral par tednov - pa je tud patronažna rekla "eni pač ne podirajo kupčkov in če ne poliva mleka pol sploh ni panike". Vedno pa ga dam ležat na bok in ležišče ima mal dvignjeno.




KK -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 21:21:34)

pri nas smo ga pa vsake toliko časa. če sem jo lepo nase položila na trebušček, pa če sem se nagnila nazaj nekje cca. na 60 stopinj še sedaj takoj podre kupčka.
če ga pa nismo, pa tudi ni bilo nič narobe.




Anonimen -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 21:45:45)

Jaz pa tudi ponoči podiram kupčka. Saj včasih si tudi mislim, da bi ga raje pustila, saj spančka kot angelček, ampak potem pa takoj spet pomislim, da mu bo boljše, če bo šel zrak iz trebuščka. Če se pri tem zbudi, mu pač dam spet malo dojko, da dvakrat, trikrat potegne, pa že spet spančka. Ne podiram kupčka samo v primeru, ko sama zaspim pri dojenju...




Anonimen -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 22:26:49)

mi smo vedno podirali kupčke.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




Marogica -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 22:28:44)

Mi tudi. Ponoči pa je podrl kupčka pač v spanju in se ni zaradi tega nikoli zbudil.




Suzi* -> RE: Dojenje ponoči??? (7.11.2005 23:29:53)

Če je zaspal, sem ga isto dvignila pokonci, včasih je podrl kupček, včasih ne. Se pa pri tem ni nikoli zbudil in sem ga tudi brez problemov preložila v košek in je spal naprej.




Stran: [1]