|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
6.11.2005 20:06:09   
Sulfinija
Punce hvala vam za vse lepe besede res se same zlate tlele gori.Jaz jutri še enega naredim za vsak slučaj in nato v torek korajžno k svoji G?Vebndar mne je strah,kaj če se še ploda ne bo videlo po mojem izračunu sem nosečka šele 5 tednov kaj menite nato?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
6.11.2005 20:09:52   
Marogica
Je res hitro, pri 5 tednih, vendar bo G lahko ugotovil, če imaš povečano maternico, pa mogoče še kaj (nisem strokovnjakinja), tudi če se ploda ne bo videlo. Vendar se pusti presenetiti, pa malo bolj pozitivno razmišljaj

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
6.11.2005 20:17:06   
eva1
Hej mojca...da te malo pripravim-velika vrjetnost je da se na Uz ne bo še videlo, ampak to še ne pomeni da nisi nosečka...jaz sem po prvem dnevu zadnej M(2.10) izračunala, da imaš rok 9.7.2006, tako da možno da se še ne vidi! Pri meni se je šele v 6 tednu videla GV in šele v 7 plod in utripi...vrjetno ti bo dala pa kri pregledat za bhcg, tako da ne skrbi, sigurno si srečka nosečka!!!



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 8:26:11   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Pucee jaz nisem vzdržala in sem še šla v lekarno po CB in doimov prinesem vsa nervozna in delam tst in ne boste verjele kakšen močan + se je pokazal ponovno na moje testu,veliko bolj močan kot je bil zadnjič.HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 8:44:25   
rija
Mojca, itak si nosečka. Te pa popolnoma razumem, ker sem šla sama skozi podobne travme: noseča ali ne? Samo pri meni je bil plus tako bled, da z mojim dragim enostavno nisva vedela ali je zmazano ali je plus.

Samo ne bit jutri razočarana, ker se na uz verjetno ne bo videlo še kaj dosti. Boš mogla it verjetno čez teden ali dva.

Še enkrat iskrene čestitke.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 8:47:31   
Sulfinija
Ja Rija hvala ti za lepe besede,ki si mi jih namenila.Ja saj sem po koledarčku oziroma nosečniškem koladarčku gledala kdaj je prvi UZ in vem da bo prerano.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 9:13:44   
Naty_ka
Dobro jutro.
Mojca user posted image , čestitam še enkrat. Res se ne bo kaj dosti videlo, a sedaj se osredotoči na to, da pa vendarle JE!
Ostalo pa vse ob svojem času.
Lp

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 9:35:39   
mujcek
jaz sem pričakovala na 1. pregledu slabe novice, v čakalnici so mi skoraj popustili živčki... no potem pa sem doživela še večji šok, ko sem izvedela, da sta 2; in potem najlepša novica, da je vse tako kot mora biti user posted image

poskusi se zamotiti še danes in jutri boš že srečka user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 10:27:39   
Anonimen
Tudi jaz sem si ogledala tvoje teste in sigurno si 100 % noseča.
ČESTITAM user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu čuko)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 11:20:58   
Anonimen
Mojca, glede na ta dva testa res ne vem, kaj te skrbi. user posted image user posted image user posted image user posted image  uspelo je. Edino tega nisem nikjer zasledila, koliko bi naj bila zdaj noseča. Ker če so ti testi od prejšnjega tedna in greš že jutri na pregled, potem se ti zelo verjetno lahko zgodi, da se ŠE ne bo nič videlo. Da te ne bo to iz tira vrglo, pikica mora malo zrast, da se vidi in da začne srček bit.
Držim pesti, da bo vse OK.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 11:23:37   
Anonimen
Ups, sem eno stran postov spregledala. 5 tednov??? Zakaj tak hitro h ginekologu rinete??? Da ste lahko potem še bolj živčne, ko morate dodaten teden, dva, čakat???

Vseeno ti želim, da bi se že vsaj kaj videlo, da te pomiri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 11:41:54   
Sulfinija
Someone!!!!!!

Hvala za tvoj ogovor.V bistvu grem k svoji g zato tako hjitro ker sem imela tudi izkušnje z lažno pozitivnimi testi in grem pač da tam preverimo.Res pa je da sem komaj 5 tednov nosečka in moja zadnja M je bila 2.10.grem pa za vsak slučaj čeprav sem sedaj 100% da sem nosečka kajti danes sem spet della en CB in je spet pokazalše večji +.Glede nato da sem se tudi v ambulanti za neplodnost zdravila grem raje prej vendar sem nato pripravljena da bom morda čez en teden ali dva ponovno morala na UZ.

Vendar vseeno sem ti hvaležna za tvoj ogvor in te lepo pozdrvaljam.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 13:54:53   
Eviii
ja, mojca, kr korajžno jutri na pregled. pa boš vidla, da je vse kot mora bit!!! kot so ti že druge punce povedale, ne pričakovat veliko. verjetno boš mogla it na prvi uz okoli 8. - 10. tedna. in takrat ti bodo stvari še bolj jasne, ko boš lahko vidla svojega user posted image ...
pa dobrodošla med nami!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 14:11:47   
Anonimen
Vau, super, Mojca, kako sem vesela zate!!! Zdaj so torej že trije testi pokazali pluse. Ni več dileme. Super, punca! Huraaa! user posted image

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
7.11.2005 19:13:20   
Anonimen
Čestitke Mojca! Če ti je pa danes test pokazal močen plusek, potem si pa res definitivno noseča, ker to pomeni, da se ti je koncentracija nosečniških hormonov povečala. user posted image  user posted image  user posted image  Poročaj, kako je bilo na pregledu, ki ga imaš jutri!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
8.11.2005 6:33:42   
Sulfinija
Dobro jutro!!!

Najprej vsem lepo dobro jutro.Ne boste verjele včeraj sem kar hitro pobegnila naj bi le čimprej bilo jutro.
No sedaj bom počsi šla v kopalnico se zrihtala in že sem v svtu in že se peljem do svojega G.
No upam,da bom kaj hitro na vrsti za labolatorij in da mi bodo tudi tam potrdili nosečnost.Punce malo sem gledala po tem koledarčku že ta teden bom v 6 tednu in mogoče pa boma res imeli srečo in se bo kaj vielo,če ne pa je moja Gitak zelo prijazna z mano in me bo kaj kmalu spet naročila da vidima najina user posted image  in upam,da takrta domov odrinem z svojo materinsko knjižico.

Vsem skupaj lep dan,lepo jutro in ne pozabi mi držati ogromne in debele pesti jaz pa vam obljubim,ko se vrnem domov takoj za računalnik in na rr pisat novičke,upam le da ne bodo kake žalostne.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
8.11.2005 7:26:16   
Eviii
dobro jutro, mojca, na tvoj veliki dan...
tudi naš-a user posted image  je rekel-la, da ti stiska pesti z vso močjo in da upa, da je vse ok... ti se samo umiri in boš vidla, da bo šlo vse kot po maslu user posted image ...
pa napiši, kako je blo, ko se vrneš nazaj!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
8.11.2005 7:30:10   
cmokec
Mojca, tudi jaz ti želim, da bo današnj dan tvoj najsrečnejši, no, vsaj do poroda. user posted image user posted image  Srečno in poročaj.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
8.11.2005 7:50:09   
Anonimen
Tako stiskam pesti, da imam že čsit plavo za nohti user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako se otresti straha pred torkovim preg...
8.11.2005 7:56:22   
CIPRESA
Mojca tudi jaz stiskam pesti da že danes ugledaš svojo malo pikico!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?